• KK

Kasia Stankiewicz rozbierze się w magazynie dla mężczyzn? Dostała propozycję nagiej sesji!

Katarzyna Stankiewicz rozbierze się w magazynie dla mężczyzn?
Fot. ONS/Instagram

Katarzyna Stankiewicz rozbierze się w magazynie dla mężczyzn?! Okazuje się, że powracająca do show-biznesu piosenkarka dostała propozycję sesji w Playboyu! Według doniesień Faktu, artystka jest w trakcie rozmów z twórcami magazynu. Informator tabloidu zdradził, że jeżeli Katarzyna Stankiewicz zdecyduje się na rozbierane zdjęcia to z pewnością nie pozwoli, aby wyglądały one wulgarnie.

Usiadła właśnie do rozmów i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jeśli się zdecyduje, to na pewno nie byłaby to wulgarna sesja, a raczej artystyczne zdjęcia. Ma wielu doradców, ale tę decyzję podejmie sama - zapewnia informator Faktu.

Czy piosenkarka, która po latach znowu występuje z zespołem Varius Manx a ostatnio wzięła także udział w popularnym programie "Taniec z Gwiazdami", zdecyduje się na nagą sesję i dołączy do grona gwiazd, które znalazły się na rozkładówce magazynu dla mężczyzn? Jej męska część fanów z pewnością byłaby zachwycona!

 

Myślicie, że Kasia Stankiewicz zdecyduje się  na tak odważną sesję?

 

Zobacz także: Kasia Stankiewicz z tajemniczym mężczyzną na oficjalnej imprezie. Piosenkarka wreszcie pokazała swojego partnera? ZDJĘCIA

 

Kasia Stankiewicz rozbierze się w magazynie dla mężczyzn?

Piosenkarka dostała propozycję rozbieranej sesji.

Może Cię również zainteresować:

Dlaczego Kasia Stankiewicz tak naprawdę wróciła do Varius Manx?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Lubicie piosenki Kasi Stankiewicz?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady