• dayv

Skrzyneckiej ciężko pogodzić macierzyństwo i dbanie o sylwetkę. Zdradziła swój sposób

Skrzynecka zaniedbuje trening
Fot. ONS

Katarzyna Skrzynecka nie miała ostatnio szczęścia jeśli chodzi o media. Przez długi czas wypominano jej udział w reklamie pasztetów, a ona sama dorobiła się nieprzyjemnego przydomka. Dodatkowo, stylizacje w których pojawiała się na oficjalnych imprezach też pozostawiały wiele do życzenia. Przypomnijmy: Skrzynecka: Nigdy nie chwalę się metkami 

Wszystko wskazuje jednak na to, że zła passa powoli mija. Aktorce i wokalistce udało się wrócić do telewizji - dostała angaż przy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie radzi sobie świetnie. Jej stylizacje cieszą się uznaniem nie tylko jurorów, ale również telewidzów (Zobacz: Fenomenalna Skrzynecka w nowym show Polsatu)

Nie wszyscy wiedzą, że gwiazda wraz ze swoim mężem prowadzi platformę treningową, która pomaga ludziom pozbyć się zbędnych kilogramów. Po zalogowaniu użytkownicy mogą skorzystać z filmów treningowych i ogromnej bazy jadłospisów. Ćwiczenia dla osób zaawansowanych prezentuje jej mąż, ona natomiast jako osoba towarzysząca prezentuje te same ćwiczenia dla osób, które nie są sportowcami i nie ćwiczą codziennie. Kasia prezentuje również w formie wideo jak przygotowuje dane potrawy.

W rozmowie z wp.pl gwiazda wyznała również, że sama aktualnie nie ma czasu na ćwiczenia, bo każdą wolną chwilę poświęca dziecku.
 

Starałam się przynajmniej trzy razy w tygodniu ćwiczyć po 1,5 godziny. Dla swojej własnej kondycji, nie tylko dla szczupłej sylwetki. W tej chwili trenuję rzadziej, ale to moja świadoma decyzja. Przyznam, że jeżeli mam wybór spędzenia 1,5 godziny z dzieckiem lub na bieżni, to dopóki dziecko jest malutkie, wolę spędzić go z nim. To, że trenuję nieco rzadziej, nie znaczy, że nie zaniedbuję odżywianie. Pilnuję dobrej, zdrowej diety. Nawet jeżeli nie mam czasu na sport, to pilnując dobrej, zdrowej diety, nie przybieram na wadze i utrzymuję się w dobrej kondycji - wyznała
 

Zauważyliście metamorfozę gwiazdy?Kasia Skrzynecka z rodziną:

Może Cię również zainteresować:

Wszyscy byli pewni, że dopadnie ją efekt jojo! Karolina Szostak zdradziła, jak udało się jej go uniknąć

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje