Kasia Skrzynecka ma na palcu dwie obrączki! Czy jest już po ślubie kościelnym?

Kasia Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim?

Dwa lata temu Katarzyna Skrzynecka dostała unieważnienie ślubu kościelnego ze swoim poprzednim mężem Zbigniewem Urbańskim. Od tego czasu już nie jeden raz słyszeliśmy, że gwiazda  planuje „wielkie greckie wesele” ze swoim drugim mężem Marcinem Łopuckim. Tym razem mieliby stanąć przed ołtarzem w małym greckim kościółku. Niedawno zauważyliśmy, że na ręku Kasi pojawiła się druga obrączka. Co to może oznaczać? Czyżby para była już po ślubie?


Bez pośpiechu! Któregoś roku na pewno zdecydujemy się na tę uroczystość i potwierdzimy ślubem kościelnym nasze, obecnie już siedmioletnie, małżeństwo. Być może zrobimy to w okrągłą rocznicę
ślubu cywilnego?
Na pewno w kameralnej atmosferze: wśród najbliższych – garstki przyjaciół, dzieci i rodziny – w małym kościółku na greckiej wyspie… Ale jeszcze nie w tym roku! - mówi Kasia Skrzynecka.

Ale jakim cudem Kasia Skrzynecka na palcu nosi dwie obrączki?


Pierwsza, z białego złota i ozdobiona greckim meandrem, symbolem wiecznej miłości, to nasza obrączka ze ślubu cywilnego. A tę drugą, delikatniejszą, podarowaliśmy sobie w piątą rocznicę małżeństwa w naszej cichej greckiej zatoczce, nieopodal której są tylko trzy domy -  mówi Kasia Skrzynecka.

Gwiazda zdradziła nam, że w tym roku też wybiera się z mężem do Grecji. W sierpniu popłyną z synem Marcina, Dawidem, i małą Alikią na Cyklady i Skiatos (zobacz: Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje).  A potem we wrześniu razem z Alikią i  pasierbicą Paulą ruszą na zachód Krety. Troszkę im zazdrościmy. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz".

 

Zobacz: Jak Katarzyna Skrzynecka poświęca się dla córki? Będziecie zdziwieni!

 

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki z córką
Fot. ons.pl

Kasia z mężem Marcinem Łopuckim.

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub kościelny z Marcinem Łopuckim

 

Katarzyna Skrzynecka planuje ślub z Marcinem Łopuckim!

Katarzyna Cerekwicka w sukience

Może Cię również zainteresować:

Taka wpadka to koszmar każdej panny młodej! Posłuchajcie, co w dniu ślubu przydarzyło się Kasi Skrzyneckiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Czy ślub kościelny po latach bycia razem ma sens?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady