Kasia Nosowska o alkoholizmie w polskim show-biznesie! Bardzo szczere wyznanie

Katarzyna Nosowska podczas koncertu
Fot. East News

 

Kasia Nosowska w jednym z wywiadów wyznała, że jej partner zmagał się uzależnieniem od alkoholu. Artystka poświęciła temu tematowi bardzo dużo miejsca na swojej najnowszej płycie pt. "Basta". Traktuje o tym między innymi kawałek "Ja pas". Opowiada on o życiu z alkoholikiem. Kasia Nosowska zdaje sobie sprawę z tego, że to mało popularny temat, jeśli chodzi o muzykę. Jednak artystka uważa, że należy zwrócić uwagę na to, co się dzieje z naszym społeczeństwem, które coraz bardziej uzależnia się od alkoholu. 

- Ludzie nie chcą o tym mówić, wstydzą się. Niepotrzebnie. Alkoholizm nie jest nadmiarem zabawy, ale chorobą, wobec której człowiek staje się zupełnie bezbronny. To jak nowotwór, nie wystarczy o nim nie myśleć, żeby minęło. Rozumiem jednak, że ciężko mówi się o alkoholizmie w kraju, w którym jest on znakomitym sposobem na zarabianie pieniędzy przez państwo - twierdzi Kasia Nosowska w rozmowie z Gazetą Wyborczą. 

Piosenkarka twierdzi, że Polska jest krajem, gdzie alkohol jest na wyciągnięcie ręki. W każdej chwili możemy go kupić w sklepie czy też na stacji benzynowej, co bywa zgubne. 

 

Zobacz także: Katarzyna Nosowska: "Jestem przeciwna aborcji. Akceptuję ludzi, którzy kochają inaczej"

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ewa Chodakowska rzeczywiście odchudza Kasię Nosowską?! Mamy komentarz trenerki

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Katarzyna Nosowska o alkoholizmie wśród polskich gwiazd

Katarzyna Nosowska poruszyła też bardzo delikatny temat alkoholizmu wśród polskich artystów. Okazuje się, że jest to naprawdę palący problem.

- Artyści piją dużo, ale w Polsce alkohol jest wszędzie. Nie ma środowisk od niego wolnych. Ludzie są coraz bardziej umęczeni rzeczywistością, zarzynają się w pracy, która nie sprawia im radości. Wieczorem, po przyjściu do domu, potrzebują się jakoś rozluźnić - tłumaczy Katarzyna Nosowska.

Zgadzacie się z tym, co Kasia Nosowska myśli o problemie alkoholizmu w Polsce?

 

POLECAMY: Katarzyna Nosowska po raz pierwszy tak szczerze: "Byłam ofiarą przemocy, wybaczyłam zdradę"

 

Katarzyna Nosowska zdecydowała się na szczere wyznanie

Katarzyna Nosowska na scenie w Opolu
Fot. Ons.pl

 

Lubicie jej piosenki?

Kasia Nosowska na premierze filmu
Fot. ONS.pl

Czy znasz twórczość Kasi Nosowskiej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje