• dayv

Kasia Cichopek w nowej fryzurze na wakacjach. Tak szaleje nad morzem

Kasia Cichopek wypoczywa na plaży
Fot. ONS

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej zapracowanych mam w show-biznesie. Aktorka niedawno urodziła córeczkę, a chwilę później wróciła na plan serialu "M jak miłość" w którym gra od wielu lat. I choć ostatnio ze względu na ciążę i zajmowanie się rodziną, coraz mniej pojawiała się w mediach, nadal jest uwielbiana przez widzów i doceniana przez reklamodawców. Ci bardzo chętnie angażują ją w nowe projekty, za naprawdę duże pieniądze. Przypomnijmy: Cichopek w reklamie zabawki dla dzieci. Zarobi fortunę 

Kilka dni temu aktorka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą, bowiem zdecydowała się pozbyć tak charakterystycznych dla niej długich włosów i znacząco je skrócić. Do tej pory rzadko mieliśmy okazję podziwiać ją w nowym uczesaniu, na szczęście zmieniło się to za sprawą profilu aktorki na Facebooku. Właśnie tam pojawiły się dwie fotki znad morza na których pełna energii Kasia bawi się na plaży. I choć pogoda wygląda na mało wakacyjną, aktorka pojawiła się w krótkich szortach i koszulce.

Jak wam się podoba Kasia Cichopek w naturalnej wersji?

Zobacz: Cichopek pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w związku z Hakielem Kasia Cichopek na spacerze z córką w wózku za 6 tys.:

Może Cię również zainteresować:

"Ograniczyłam swoją pracę zawodową" Katarzyna Cichopek planuje przerwę od show-biznesu? Co z "M jak miłość"?

Źródło: Newseria Lifestyle

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady