• BoyToy

Ambitny plan Szostak. Zdradziła ile chce schudnąć w "Tańcu z Gwiazdami"

Szostak trenuje do "Tańca z Gwiazdami"
Fot. ONS

Udział Karoliny Szostak w "Tańcu z Gwiazdami" początkowo stał pod dużym znakiem zapytania. Dyrekcja Polsatu nie była przekonana do tego pomysłu, tłumacząc, że poważna dziennikarka nie powinna szaleć na parkiecie w kusych strojach. W końcu jednak dostała zielone światło i za nieco ponad tydzień zobaczymy Karolinę i pozostałych uczestników w ich pierwszym tańcu. Przypomnijmy: Jest już oficjalny spot Tańca z gwiazdami w Polsacie!

Pozostało już niewiele czasu, zatem treningi trwają w najlepsze. Szostak mocno się do nich przykłada, bo przez wielu typowana jest na jedną z faworytek show. Jej pełne kształty z pewnością przyciągną przed ekrany telewizorów sporo męskiej części publiczności, spragnionej seksapilu i kobiecości. Karolina, jako dziennikarka sportowa, widzi w rywalizacji również czysto sportowy akcent. W ciężkich treningach upatruje bowiem okazji do zrzucenia kilku kilogramów. Choć "kilku" to chyba nieodpowiednie słowo, bo celebrytka ma dużo ambitniejszy plan.


Taniec to forma sportu. Mam zamiar pobić rekord Olivera Janiaka, który tańcząc, schudł 13 kilogramów - zdradza w rozmowie z "Faktem".


13 kilogramów robi wrażenie, ale jeśli zostanie w programie wystarczająco długo to bardzo możliwe, że będziemy świadkami spektakularnej metamorfozy. Kibicujecie jej?

Zobacz: Biuściasta Szostak podglądała nagiego Ryśka z Klanu

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie:

Może Cię również zainteresować:

Zobaczymy Natalię Szroeder w "Dance, dance, dance"? Gwiazda zdradza prawdę!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady