Karolina Malinowska o czwartej ciąży
ONS

Karolina Malinowska była niegdyś wziętą modelką, która błyszczała na wybiegach w Polsce i za granicą. Od dłuższego jednak czasu poświęca się życiu rodzinnemu, choć ostatnio postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i możemy oglądać jej autorski kącik w telewizji śniadaniowej, w którym udziela praktycznych rad innym matkom. To jednak nie koniec. Przypomnijmy: Niespodziewany finał medialnego konfliktu Muchy i Malinowskiej

Gwiazda wraz z Olivierem Janiakiem wychowuje trzech synów - najmłodszy z nich przyszedł na świat nieco ponad rok temu. Karolina nie planuje jednak dalszego powiększania rodziny, choć w rozmowie z "Gwiazdami" przyznała, że marzy się jej córeczka. I to właśnie zapewnienie o urodzeniu dziewczynki mogłoby ją nakłonić na czwartą ciążę. Malinowska nie ukrywa też, że wraz z mężem i dziećmi tworzy zgrany zespół.
 

Oczywiście, że pojawiają się takie marzenia o córeczce. Patrząc na tych moich trzech urwisów mam takie wrażenie, że chyba fajny team tworzymy. I że raczej już wystarczy. No, chyba żeby ktoś dał gwarancję, że tym razem będzie dziewczynka, a wiadomo, że takiej gwarancji nie ma. Fajnie jest być tą jedyną dziewczyną w domu - tłumaczy w rozmowie z "Gwiazdami" Karolina.


Jedno jest pewne - gdyby w rodzinie Malinowskiej i Janiaka pojawiła się córka, byłaby to jedna z najbardziej stylowych dziewczynek w Polsce.

Zobacz: "Karolina, kto cię weźmie z trójką dzieci?"

Karolina Malinowska pod studiem DDTVN: