Karolina Malinowska chciała zostać aktorką - mogła zagrać w "Panu Tadeuszu" zamiast Bachledy-Curuś!

Karolina Malinowska chciała zostać aktorką
Fot. ONS

Karolina Malinowska chciała zostać aktorką! Okazuje się, że zanim rozpoczęła pracę jako modelka, Malinowska chciała spróbować swoich sił na planie filmowym. Żona Oliviera Janiaka na swoim blogu opublikowała wywiad, jaki przeprowadził z nią Michał Misiorek - zdradziła w nim m.in., że pojechała na casting do roli Zosi w "Panu Tadeuszu" (którą ostatecznie zagrała Alicja Bachleda-Curuś) oraz o próbnych zdjęciach z Cezarym Pazurą!

 Pojechałam na casting do tej roli, ale gdy zobaczyłam na korytarzu tłumy dziewczyn, zrezygnowałam. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdy stamtąd wychodziłam, zaczepiła mnie pani z agencji modelek i zaproponowała współpracę - zdradziła Malinowska. Kiedyś miałam zdjęcia próbne z Czarkiem Pazurą i powiedział mi, że powinnam grać. Może i fajnie byłoby spróbować swoich sił, ale z drugiej strony – czy można robić dużo różnych rzeczy naraz tak samo dobrze? Chyba nie. Mamy na to w Polsce co najmniej kilka przykładów. Poza tym uważam, że modelki nie są dobrym aktorkami – może z wyjątkiem Milli Jovovich.

Kto wie, być może gdyby Karolina Malinowska nie uciekła z castingu do "Pana Tadeusza" to właśnie ona zamiast Alicji Bachledy-Curuś zagrałaby Zosię. Jednak wybrała inną drogę. Karolina Malinowska rozpoczęła pracę jako modelka i odnosiła w tej branży wielkie sukcesy. Na swoim koncie ma współpracę z najlepszymi projektantami i domami mody.

Dzięki pracy modelki zwiedziłam cały świat, poznałam fantastycznych ludzi i mogłam nosić ubrania od największych projektantów. Niewiele osób o tym wie, ale byłam pierwszą modelką, która robiła kampanię dla Karla Lagerfelda, gdy otworzył swoją markę „Lagerfeld Gallery”. Dzisiaj dla większości osób jestem żoną Oliviera Janiaka, której mąż wszystko załatwił - przyznaje modelka.

Ciekawe, czy jeszcze kiedyś Karolina Malinowska spróbuje swoich sił przed kamerą filmową...

 

Zobacz także: Karolina Malinowska pokazała zdjęcie sprzed 16 lat. Nie zgadniecie, z kim na nim pozuje!

 

Karolina Malinowska chciała zostać aktorką.

 

Modelka uciekła z castingu do "Pana Tadeusza".

Może Cię również zainteresować:

Polskie gwiazdy skomentowały porażkę Polska-Senegal. Jak ten mecz oceniają znane kobiety?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje