• BoyToy

Korwin o Górniak w The Voice: Marnuje talent

Korwin komentuje udział Górniak w The Voice
Fot. ONS

Dziś oficjalnie poinformowano, że jedną z dwóch nowych jurorek w kolejnej edycji The Voice of Poland będzie Edyta Górniak. Nagrania programu rozpoczną się już w sierpniu i diwa ma być największą gwiazdą show. Przypomnijmy: To już pewne! Edyta Górniak w jury "The Voice"! A razem z nią...

Po obwieszeniu tej informacji w internecie uformowały się dwa obozy - fanów, którzy są zachwyceni udziałem ich idolki w programie i sceptyków wolących widzieć Górniak na scenie, a nie w kolejnym telewizyjnym show.

Edyta ze swoim talentem i imponującym doświadczeniem z pewnością ma wszelkie predyspozycje do bycia jurorem w tego typu show, ale niektórzy obawiają się, że to znów odsunie muzykę i koncerty na dalszy plan. W rozmowie z AfterParty.pl Karolina Korwin Piotrowska stwierdziła wprost, że motywacją Górniak są po prostu pieniądze, bo na muzyce nie zarabia już od dawna.
 

Gdzieś zarabiać musi, płyta nie była hitem. Koncertów może pozazdrościć Dodzie, a rachunki trzeba płacić. Powtórzę to, co napisałam w "Bombie": Edyta Górniak to największy zmarnowany, na własne życzenie, talent muzyczny w Polsce po 1989 roku - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl dziennikarka.

Przeczytaj co Korwin Piotrowska napisała o Górniak w książce "Bomba" >>>

Zgadzacie się z Korwin? Górniak bierze udział w tego typu programach tylko dla pieniędzy?

Zobacz: "Ona tak na żywo nie wygląda"

 

Zobaczcie też przegląd najlepszych kreacji Górniak z "Jak Oni Śpiewają":

Może Cię również zainteresować:

"Odszedł Mój Mistrz" - gwiazdy żegnają Wojciecha Młynarskiego! Zobacz ich wzruszające wpisy!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje