Karolina Korwin Piotrowska i Fiolka Najdenowicz mają wspólną hejterkę. Znają jej nazwisko!

Fiolka Najdenowicz i Karolina Korwin Piotrowska walczą z hejterem
Fot. ONS

Karolina Korwin Piotrowska i Fiolka Najdenowicz dorobiły się wspólnej hejterki.

Wulgarne komentarze, pogróżki i wyzwiska na Facebooku Karoliny i na profilu Fiolki zamieszcza ta sama osoba. I wiadomo już, kto to!
Jak udało się ustalić tożsamość hejtera Fiolka opisała w swoim felietonie.

Jak każda osoba publiczna – dorobiłam się rasowego trolla, czy jak to się teraz mówi – hejtera. Chyba naprawdę muszę być popularna, skoro tak mam. Wiem, kto to jest, zresztą postać została opisana w mojej książce, jako nieliczna negatywna postać – z nazwiska. Zorientowałam się kim jest, bo nieopatrznie na jednym z wielu fałszywych profili – zamieściła swoje zdjęcie. Nagle się okazało, że od około trzech lat gnębi Karolinę Korwin-Piotrowską. W takich czasach żyjemy. Ja się na to nie godzę. Osoba, która wypisuje wulgarne kalumnie pod adresem KKP i moim zostanie namierzona, a jej aktywność –  zgłoszona Prokuraturze. Póki co – na swoim fanpejdżu założyłam za radą Karoliny filtr wulgaryzmów, co każdemu z Państwa, którzy takowy posiadają polecam - radzi Fiolka na Sophisti.pl


Miejmy nadzieję, że prokurator dobrze zajmie się tą sprawą, bo bezkarne nękanie ludzi w internecie kończy się dużym niesmakiem -  tak jak w przypadku zmarłej blogerki, Maddinki lub wręcz tragedią - jak w przypadku 14-letniego Dominika z Bieżunia.
Zobacz: Nie żyje blogerka Maddinka. Internauci: "Zasłużyła na śmierć". Głos zabrała Korwin Piotrowska


 

 


 

 

Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska broni Agnieszki Chylińskiej, która odrzuciła propozycję Dody! Zobacz, co mówi!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady