• km

Korwin Piotrowska o Kindze Dudzie: "Bardzo jej współczuję. Powinna wyjechać z Polski!". Dlaczego?

Karolina Korwin Piotrowska porównała Kasię Tusk i Kingę Dudę. Znana dziennikarka nie ukrywa, że darzy córkę Donalda Tuska sympatią i od dawna przygląda się jej karierze. Niestety nieco odmienne zdanie ma na temat córki prezydenta Andrzeja Dudy. Dlaczego? Gospodyni "Magla towarzyskiego" uważa, że Kinga Duda znalazła się w trudnej sytuacji przez to, że jej mama Agata Duda, podjęła decyzję o ograniczonej aktywności w mediach.

Ona w pewnym momencie może stać się zamiast matki pewnym obiektem manipulacji medialnej. Bo mamy nie ma, a jest córka, która może chcieć pójść na imprezę. Może chcieć pójść się zabawić. Jest młoda, ma prawo. (...) Ja jej bardzo współczuję. Bo ona została przez swoich rodziców wkręcona w sytuację bez wyjścia. Bardzo trudną. I najlepiej by było, gdyby wyjechała z Polski - powiedziała Karolina Korwin Piotrowska w wywiadzie dla Party.pl.

Zgadacie się z opinią dziennikarki? Zobacz też: Karolina Korwin Piotrowska chwali Dodę, ale też ostrzega: "Trzeba trzymać ją na smyczy"! Dlaczego?

 

Karolina Korwin Piotrowska porównała Kingę Dudę i Kasię Tusk.

Karolina Korwin Piotrowska na premierze w Teatrze Wielkim

Karolina ma dobre zdanie na temat Kasi Tusk.

Kasia Tusk w szarym swetrze
Fot. East News

A Kindze Dudzie radzi, żeby wyjechała z Polski.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy

Plebiscyt Party

Kogo lubisz bardziej Kasię Tusk czy Kingę Dudę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje