Kajetan Góra na Glam Awards 2013
ONS

Kajetan Góra to ulubiony stylista wielu gwiazd. Z włosów potrafi zrobić prawdziwe dzieła sztuki, a i same włosy potrafi wyczarować, o czym przekonała się jedna ze stałych klientek stylisty.  Zobacz: Doda zmieniła fryzurę u Kajetana Góry

Klientka o której mowa akurat wychodziła za mąż, kiedy nastał dla niej trudny czas i musiała walczyć z nowotworem. Jak każda kobieta, chciała w tym dniu wyglądać wyjątkowo i pięknie, a całość stroju miała dopełniać fryzura. Niestety, straciła włosy z powodu choroby.

Znany fryzjer zrobił wszystko, co w jego mocy, aby spełnić marzenie panny młodej, i stało się! Kobieta weszła na nową drogę życia z piękną fryzurą. Z czasem choroba ustała, a jej udało się wyhodować własne zdrowe i długie włosy o długości 60 cm. Rozumiejąc problem innych chorych dziewczyn klientka zgłosiła się ponownie do Kajetana Góry i poprosiła o ścięcie jej bujnej czupryny, przekazując ją dla innej potrzebującej. Stylista był poruszony tym faktem, o czym świadczy jego wpis na Facebooku. Góra rzadko komentuje swoje sukcesy zawodowe, tym razem zrobił wyjątek:

Tak więc jutro będzie u nas klientka, która nie może mieć długich swoich włosów, a marzy o tym żeby były długie by czuć się kobieco. Za 24 h spełni się jej marzenie. Anioły są wśród nas i nawet jeśli napotykają przeciwności losu, to podnoszą się i pomagają innym.


Piękny gest, popieramy!