Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska zaliczyli słaby występ w pierwszy odcinku "Tańca z Gwiazdami 5". Aktor i tancerka nie poradzili sobie najlepiej, ale na szczęście nie odpadli z programu. Z show pożegnał się Andrzej Krzywy i jego taneczna partnerka Magda Soszyńska. Czy Nikodem i Agnieszka mają szansę, by odrobić stratę? Wczoraj zdobyli jedynie 27 punktów. To spore zaskoczenie, ponieważ za para od początku jest typowana jako jedni z faworytów programu! Jak oni samo skomentowali swój pierwszy wspólny występ?

Dziękujemy, ale niestety nie od razu Rzym zbudowano. Ja widzę ogromny potencjał w Nikodemie i wierzę w to, że będziemy świadkami jakiejś metamorfozy, ale trzeba nad tym pracować - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Superexpress.tv.

Nikodem Rozbicki, grający obecnie w serialu "Powiedz TAK!", również z dużą pokorą poszedł do swojego występu w "Tańcu z Gwiazdami".

Ładnie to powiedziałaś, nie od razu Rzym zbudowano, ale my zbudowaliśmy już mocny fundament i zobaczymy jaki dom uda nam się wybudować na nim - podsumował na łamach tabloidu.

A wy jak oceniacie pierwszy występ tej pary? Myślicie, że za tydzień pójdzie im lepiej?

 

Zobacz też: Za nami pierwszy odcinek nowego "Tańca z Gwiazdami". Jak wypadły pary? Zobacz ZDJĘCIA.

 

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami 5".

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

 

Para zdobyła zaledwie 27 punktów.

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News

 

Czy w kolejnym odcinku pójdzie im lepiej?

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
East News