• chimera

Już jest piosenka Gosi Andrzejewicz i Dr'a Albana!

14
Reakcji

Trzy lata - tyle czasu minęło od wydania ostatniej płyty Gosi Andrzejewicz "Wojowniczka". W tym czasie piosenkarka kilka miesięcy postanowiła poświęcić na odpoczynek i przygotowanie nowego materiału, który jak się okazało powstawał w Sztokholmie. Niedawno jako pierwsi poinformowaliśmy was, że w pracy nad powrotem Gosi czuwa m.in. światowa gwiazda muzyki dance, Dr Alban (Zobacz: Gosia Andrzejewicz nagrywa ze światową gwiazdą). To razem z nim Andrzejewicz nagrała singiel "Loverboy". Pora poznać efekty niecodziennej współpracy.

Na swoim Facebooku Gosia udostępniła fragment piosenki, która trafi na nową płytę nie tylko jej, ale również Dr Albana. A co za tym idzie, utwór będzie promowany na całym świecie. Plany Gosi związane z powrotem okazują się nie ograniczać tylko do wydania płyty i występowania w Polsce. Młoda artystka za swój cel obrała sobie całą Europę.

Szanse Gosi na europejski sukces są całkiem realne. W ubiegłym roku zgłosiła do szwajcarskich eliminacji na Eurowizję piosenkę "You", która spotkała się z pozytywnym odbiorem jury i słuchaczy. Czy tak samo będzie z singlem "Loverboy"? Posłuchajcie i oceńcie:

14
Reakcji

Komentarze (14)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
CO ZA TANDETA . DAJCIE SPOKOJ . BEZNADZIEJNIE ONA ŚPIEWA ! DZIĘKUJE POZDRAWIAM
Oceniono 0 razy
Gość
Mi sie nie podoba trochę tandetne
Oceniono 0 razy
Taofeek
Martha Mendenhall - Those are unbelievable! I loved them! I don't even know these pelpoe and I went all the way through their picture album. I liked the way you captured so much movement. Her hair, the wind, the champagne. Great job as usual.
Oceniono 0 razy
Young
By , 5 czerwca 2010 at 21:40Widząc taki świetny fiimlk, przypomina mi się jak Pawle pracujesz. Ten wzrok pełen zapału i pasji, zwinne ruchy pomiędzy przeszkodami ;) Ciekaw jestem czy w tym roku będzie nam dane widzieć się tak często jak w zeszłym. Mam nadzieje że tak, zatem do zobaczenia!
Oceniono 0 razy
Benek
Podbic sobie ona moze ale oko.Alban sie na nią wypiął i w teledysku nie ma Goski tylko jest inna laska która tez fajnie spiewa i nie jest blondynką. :-)
Oceniono 0 razy
tomasz
całe szczęście że dr alban pomyślał żeby nagrać drugi taki sam kawałek z pania o pseudo ALICIA:) tam brzmi to jak powinno tu jak kopia alicii puszczona od tyłu i przyspieszona dwukrotnie:) sorry Gosiu rób co chcesz tylko już nie śpiewaj...
Oceniono 0 razy
marta
a może się uda fanką nie jestem ale trzymam kciuki!!!zazdrośniki!!!!!!!!!
Oceniono 0 razy
Gość
Ona ma zawsze dobre piosenki
Oceniono 0 razy
Gość
Nawet niezłe ;)
Oceniono 0 razy
Gość
Gosiu to już jest WIELKI hit :)))
Oceniono 0 razy
Gość
IDealny przebój na lato:)
Oceniono 0 razy
Gość
Utwór bardzo wpada w ucho :) Mocno trzymam kciuki, żeby jej się udało powrócić na listy przebojów :) A szanse z tą piosenką ma ogromne
Oceniono 0 razy
Gość
skad wiesz że nic nie pomoże . Ta piosenka ma szanse zawojować świat
Oceniono 0 razy
Gość
jej już nic nie pomorze, po co o niej piszecie?
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady