Justyna Żyła NAGO na okładce Playboya! "Góralu, czy Ci nie żal"? Co na to Piotr?

Justyna Żyła na okładce Playboya

 

Szok! Justyna Żyła nago na najnowszej okładce "Playboya"! Zmysłowa sesja na okładce magazynu dla mężczyzn zatytułowana jest "Góralu, czy Ci nie żal?" i ewidentnie nawiązuje do małżeństwa Justyny z Piotrem Żyłą. Para przechodzi poważny kryzys, mowa nawet o rozwodzie... Co Wy na to?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Justyna Żyła dopiero teraz zdradza, dlaczego tak szczegółowo opowiadała o rozstaniu z Piotrem!

Źródło: LifeStyle Newseria

Justyna Żyła na okładce Playboya - nago!

 

To spore zaskoczenie dla wszystkich. Przez ostatnich kilka miesięcy można było śledzić medialne przepychanki Justyny i Piotra. Mówi się nawet o tym, że para planuje się rozwieść. Co ma na celu okładka Playboya? Justyna zdradza:

 

Chcę, żeby zobaczył, co stracił - cytuje żonę skoczka Wp.pl

 

Co ciekawe, gwiazda Playboya ma o Piotrze dobre zdanie:

 

Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - przyznała.

 

Dlaczego Justyna zgodziła się na sesję? Jak czytamy na playboy.pl, żona Piotr szuka siebie na nowo:

 Szuka siebie na nowo. I robi to odważnie, czego dowodem nasza sesja.

 

Zobacz: Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powody jej decyzji

 

Przypomnijmy - kilka miesięcy temu "Fakt" doniósł, że Piotr Żyła wyprowadził się od swojej żony, Justyny. Wtedy ta opublikowała w sieci szokujące wpisy na temat skoczka, potwierdzające doniesienia gazety. Żyła zarzucała mężowi, że nie interesuje się dziećmi i ma kochankę:

 

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna Żyła. 

 

Gdy w sieci pojawiały się kolejne emocjonalne wpisy Justyny na temat Piotra, ten milczał. Dopiero po jakimś czasie wydał swoje oświadczenie:

Odpowiadając na ostatnie publikacje mojego małżeństwa i rodziny, chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny - pisał Piotr Żyła. 

 

Czy para rozwiedzie się? Justyna chce, mimo wszystko, walczyć o małżeństwo:

Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość i warto o nią walczyć - tłumaczy swoją decyzję w rozmowie z Fleszem. 

 

Zobacz także: "Od 3 dni czekamy pod męża blokiem" emocjonalny wpis Justyny Żyły!

 

Podoba Wam się okładka z Justyną?

 

Justyna Żyła nago na okładce Playboya! 

Justyna Żyła na okładce Playboya

 

Piotr Żyła i Justyna Żyła
Fot. East News

Czy podoba Ci się okładka z Justyną Żyłą?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady