Justyna Steczkowska podczas prób do Sabatu Czarownic 2014
Akpa

Już dziś po raz piąty odbędzie się w Kielcach koncert pod tytułem "Sabat Czarownic". Udział w nim wezmą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Maryla Rodowicz oraz Kasia Nosowska. Magiczne show poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha, która chce zaskoczyć publiczność efektowną kreacją.. Przypomnijmy: Mucha pokazała kreację na "Sabat Czarownic". Jest bardzo wyzywająca

Na Sabacie pojawi się również Justyna Steczkowska. Diwa jest już w Kielcach, gdzie bierze udział w próbach do koncertu. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, na scenie wykona swój najnowszy singiel "Terra". Jednak najwięcej emocji może wzbudzić jej występ z laureatem nagrody Grammy, Włodkiem Pawlikiem. Razem z muzykiem wykonają słynną "Kołysankę Rosemery" z filmu Romana Polańskiego "Dziecko Rosemery". Utwór ten ostatnio został wykorzystany w kontrowersyjnym pokazie mody Macieja Zienia w kościele, co spotkało się z wieloma kontrowersjami.

To będzie już trzeci występ Steczkowskiej podczas Sabatu Czarownic. Pierwszy raz pojawiła się na koncercie w 2010 roku w duecie z Januszem Radkiem. Rok później zachwyciła widzów niezwykłą interpretacją swojego hitu "Skłam". Podczas każdego z tych wykonów wokalistka zachwycała nie tylko głosem, ale i zjawiskowymi kreacjami. 

Jesteśmy pewni, że dzisiejsze show diwy na pewno zapadnie w pamięć wszystkim widzom.

Zobacz: Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice? Mamy oficjalny komentarz

A tak Justyna prezentowała się na dzisiejszej próbie:


 

Steczkowska ze światowej sławy tenorem na koncercie dla papieża: