• BoyToy

Kamińska wystawiła ubrania na sprzedaż w internecie

Julia Kamińska wyprzedaje ubrania
Fot. ONS

Julia Kamińska znana jest ze swojego zamiłowania do udzielania się we wszelkiego rodzaju akcjach charytatywnych. Chęć pozyskania funduszy na rozmaite akcje jest u niej tak duża, że rozebrała się nawet w piśmie dla mężczyzn, aby pomóc chorej dziewczynce. Przypomnijmy: Rozbierana sesja Julii Kamińskiej w CKM

Teraz aktorka postanowiła pomóc zwierzętom, a konkretniej Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom "ŁAPA". W tym celu Kamińska wystawiła na sprzedaż ubrania ze swojej garderoby na portalu LaModa.pl - w ten sposób każdy, kto chce mieć w swojej szafie kreacje słynnej "Brzyduli" może je kupić online. Ceny są bardzo przystępne - najdroższa sukienka kosztuje 139 zł i nic dziwnego, że sporo rzeczy zostało już wyprzedanych w zaledwie kilka godzin od rozpoczęcia sprzedaży.

W związku z tym, że chcę wesprzeć Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ŁAPA, postanowiłam otworzyć dla Was moją szafę. Mam nadzieję, że uda się nam połączyć siły i każda z Was znajdzie coś dla siebie, pomagając tym samym zwierzakom! Udanych zakupów :) - napisała na swoim Facebooku gwiazda.


Skusicie się na coś z szafy "Brzyduli"? ;)

Zobacz: Julia Kamińska dla CKM bez retuszu! Widać różnicę?

 

Julia Kamińska w CKM:

Może Cię również zainteresować:

"Brzydula" wraca po 10 latach! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady