Julia Kamińska nie przebiera w słowach! Aktorka w rozmowie z Party.pl bardzo ostro wypowiada się na temat sytuacji kobiet w Polsce:

To jest zaangażowanie feministyczne, ponieważ jestem feministką, jestem kobietą. Walczę o prawa kobiet, wydaje mi się to dosyć naturalne, wydaje mi się to niezwykle ważne. Dla nas, dla naszych córek, ale również dla naszych synów, dla wszystkich, którzy będą w jakikolwiek sposób zaangażowani w przyszłości w poczęcie, w rodzenie dzieci, w antykoncepcję. Nas wszystkich to dotyczy - mówi w rozmowie z nami.

O co dokładnie chodzi? Julia Kamińska zaangażowała się w akcję "Ratujmy kobiety". Zachęcała do  zbierania podpisów pod inicjatywą ustawy o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie.  (Przeczytaj: Uprawnienia związane z rodzicielstwem: jakie prawa ma kobieta w ciąży?​Wspólnie z nią na planie "Singielki" namawiały do tego także jej koleżanki z planu: Anna Oberc i Paulina Chruściel

Zaskoczeni? To, co mówi nasza "Brzydula", naprawdę robi duże wrażenie. Posłuchajcie koniecznie! Politycy mogliby się od niej uczyć ;)

 

ZOBACZ: Julia Kamińska chce być jak Ilona Łepkowska? Z chłopakiem pisze scenariusz do Pierwszej Miłości

 

Julia Kamińska zachwyca świetną sylwetką.

Julia Kamińska w pastelowej sukience i torebce we wzory
Ons.pl

 

Aktorka zaangażowała się w akcję społeczną "Ratujmy kobiety"

Julia Kamińska z koleżankami na planie
Instagram

Więcej na temat Julia Kamińska