Joanna Racewicz nie nadawała się do telewizji śniadaniowej? Mamy komentarz!

Joanna Racewicz odchodzi z TVP!

Mija już kilkanaście dni od rozstania Joanny Racewicz z TVP. Została zwolniona na promowanie odchudzającej „diety pudełkowej" na swoim Instagramie. Zdaniem jej szefów było to niezgodne z etyką dziennikarską. Jak donosi magazyn „Flesz" pojawiają się jednak coraz głośniej opinie, że był to tylko pretekst, aby pozbyć się dziennikarki, która nie odnajdowała się w formule telewizji śniadaniowej.

 

Joanna Racewicz odchodzi z TVP po 20 latach! Wydała OŚWIADCZENIE w sprawie zawieszenia w TVP!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Joanna Racewicz wstaje do pracy o nieludzkiej porze, jednak TA rzecz ją bardzo cieszy!

Źródło: LifeStyle Newseria

Dlaczego Racewicz odchodzi?

Drgnięcia oglądalności w dół, gdy pani Racewicz pojawiała się na ekranie, były chyba zbyt duże. Najwyraźniej szefowie stracili cierpliwość. Jako prezenterka telewizji śniadaniowej nie budziła sympatii. Miała chmurne spojrzenie, była sztywna, „nie przechodziła przez szkło”, jak to się mówi w żargonie telewizyjnym. Śniadanie przecież trzeba jeść w takim towarzystwie, aby jedze - nie smakowało - tłumaczy prof. Maciej Mrozowski w rozmowie z „Fleszem".

Joanna Racewicz wydała oświadczenie, w którym pisze, że do TVP już nie wróci. Na razie nie wiadomo, aby miała się pojawić w którejś z innych polskich stacji telewizyjnych. Co ją czeka? O tym czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Wiemy, kto zastąpi Joannę Racewicz w "Pytaniu na śniadanie"!

 

Joanna Racewicz była związana z TVP prawie 20 lat, prowadziła między innymi „Panoramę", z której zwolniono ją dwa lata temu i wtedy przeniesiono do „Pytania na śniadanie"

Joanna Racewicz
Fot. ONS

 

Na ostatniej prezentacji wiosennej ramówki TVP dziennikarka jeszcze była i zaprezentowała się w nowej fryzurze i szczuplejsza.

Joanna Racewicz na prezentacji wiosennej ramówki TVP
Fot. East News

Czy lubiłeś Joannę Racewicz jako prowadzącą „Pytanie na śniadanie"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje