• BoyToy

Przetakiewicz wspomina dzieciństwo: Pieniądze zawsze były. Mama kroiła szczypiorek nożyczkami

Przetakiewicz wspomina swoją młodość
Fot. ONS

Joanna Przetakiewicz nigdy nie należała do gwiazd, które opowiadają ze szczegółami o swoim życiu prywatnym. W wywiadach skupiała się zazwyczaj na sprawach zawodowych, a głównym tematem rozmów były najczęściej sukcesy La Manii i zagraniczne wojaże dyrektor kreatywnej La Manii. W końcu jednak zdecydowała się udzielić obszernego wywiadu, w którym nie unikała nawet najtrudniejszych tematów. Przypomnijmy: Przetakiewicz PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Kulczykiem

W Polsce Przetakiewicz jest obecnie kojarzona z luksusem, dużymi pieniędzmi i światowymi znajomościami. A jak wyglądało jej życie w młodości? Joanna zdradza, że jej rodzina nie należała do wyjątkowo bogatych, ale stać ich było na godne życie. Jej zdaniem nie była też nigdy rozpieszczoną dziewczyną, a rodzice wpoili jej ogromny etos pracy.
 

Nie byliśmy szczególnie bogaci. Ale kiedy pojawiła się wolność po 1989 roku, natychmiast wykorzystałam okazję i stworzyłam z bratową sieć klinik dentystycznych. Przedtem w Polsce nie było praktycznie niczego. Dorastałam w PRL-u. Wtedy prawie nikt nie miał dużych pieniędzy. Moja rodzina pracowała i pieniądze na godne życie zawsze były. Nie byłam nigdy rozkapryszoną dziewczynką, nie byłam nigdy zepsuta. Od rodziców przejęłam etos protestancki - jak się pracuje, to te pieniądze są - wyznała w rozmowie z "Galą".


Mimo wszystko, rodzina Przetakiewicz pozwalała sobie na pewne luksusy i dbałość o najmniejsze nawet szczegóły. Przetakiewicz przywołuje nawet anegdotkę o krojeniu szczypiorku... nożyczkami.


Dom babci zawsze był zadbany, pachnący i czysty. Moja ciotka ani mama nie wyobrażały sobie, żeby serwować zwykłą kanapkę w byle jaki sposób. Zawsze przykładały wielką wagę do eleganckiego serwowania najprostszych dań. Szczypiorek kroiły zawsze nożyczkami w bardzo szczególny sposób. To był szał. I ja - już jako dziewczynka - po prostu nauczyłam się, że szczegół jest bardzo istotny - podkreśla.


Kroiliście kiedyś szczypiorek nożyczkami? ;)

Zobacz: Joanna Przetakiewicz pokazała swoją luksusową willę

Joanna Przetakiewicz z psem na prezentacji biżuterii:

Może Cię również zainteresować:

Wiemy w jaki sposób poznali się Rinke Royens i Joanna Przetakiewicz! Nie uwierzycie jak Rinke rozpieszcza swoją ukochaną!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady