• chimera

Przetakiewicz zdradziła jak poprawia swoją urodę

Joanna Przetakiewicz poprawia urodę. Zabieg cryolift domowe sposoby
Fot. ONS

W branży modowej bardzo ważny jest wygląd, o czym doskonale wie Joanna Przetakiewicz. Dzisiaj jest jedną z najlepiej ubranych Polek pomimo tego, że nie zawsze jej stylizacje wywołały zgodne zachwyty (porównaj). Dyrektor Kreatywna La Manii w rozmowie z serwisem Lula.pl z cyklu "Kobiecym okiem" zdradziła domowe sposoby na walkę z wiekiem i poprawianie jakości cery.

Przetakiewicz poleca zabieg cryolift i zdradza domowy sposób na jego wykonanie:

- To jest tak naprawdę coś, co można bardzo łatwo zrobić w domu, bez żadnej specjalnej maszyny do tego. W domu jest na to bardzo prosty sposób, szczególnie przed wielkim wyjściem kiedy nie mamy czasu na maseczkę i na szczególnie jakieś papranie się z nią. W tym momencie kładziemy bardzo cienką warstwę jakiejkolwiek maseczki nawilżającej, bierzemy kilka kostek lodu, które owijamy w foliową torebkę i masujemy się przez 3-4 minuty lodem. I naprawdę efekt napiętej, świeżej skóry jest gwarantowany.


To dość ciekawy i prosty w wykonaniu sposób. Najwyraźniej wiemy już czemu Przetakiewicz zawdzięcza idealną cerę na każdym wyjściu publicznym.

Przypomnijmy, że bizneswoman nie rusza się z domu bez kremu za tysiąc złotych. Zobacz: "Moja skóra narażona jest na ekstremalne warunki"Świąteczna impreza u Joanny Przetakiewicz z gwiazdami:

Może Cię również zainteresować:

"Ten mężczyzna ma na imię Miłosz" Joanna Przetakiewicz o tajemniczym mężczyźnie, który zrobił wiele by się z nią spotkać!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje