• chimera

Korwin o Moro: Na jej miejscu próbowałabym w Rosji

Karolina Korwin Piotrowska o Joannie Moro i jej karierze w Rosji
Fot. Party/ONS

Ostatnio jednym z najczęściej wyszukiwanych przez was nazwisk w internecie i na AfterParty.pl jest Joanna Moro. Polska aktorka urodzona na Litwie, która podbiła serca rosyjskich i polskich widzów rolą w serialu "Anna German", ma spore szanse, żeby zaistnieć w masowej świadomości na dłużej. Zwłaszcza, że właśnie rusza z nowymi projektami:

- Pracuję nad materiałem na płytę i nad spektaklem muzycznym opartym na utworach Anny German - zdradza aktorka w rozmowie z magazynem "Flesz".

Czy rzeczywiście to dobry krok? O komentarz poproszono Karolinę Korwin Piotrowską, która znana jest z bezkompromisowych ocen. Według niej to błąd, ponieważ...

- Polska to mały rynek, łatwo wpada się w szufladę, a German to wyrazista rola - przekonuje Karolina, która dodaje, że widzi za to dla Joanny szansę na sukces w Rosji: - Rosja to świetny rynek, ona biegle mówi po rosyjsku, bez akcentu, zna język. Na jej miejscu próbowałabym tam. Jeśli niczego nie zaniedba, może tam żyć jak w puchu.


Z pewnością to byłby sukces, jednak Joanna Moro oprócz życia zawodowego, ma także prywatne, rodzinne.

- Przez osiem miesięcy byłam oderwana od rodziny. Lataliśmy samolotami z planu na plan. Ze starszym synkiem nie byłam prawie rok. To dramat, gdy myślę, że mam zostawić też drugiego malucha - głośno rozważa Moro.


Aktorka ma dylemat czy wybrać karierę w Rosji i szansę na sukces na wschodzie, czy bezpiecznie pozostać z metką "Anny German" i śpiewać covery do kotleta. Co powinna wybrać waszym zdaniem?

Zobacz: "Rodzice mówili, że nic mi się nie uda"

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska o ciąży Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec: "Kroplówka witaminowa dla kariery". Co o nich sądzi?

Źródło: Joanna Rutkowska, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady