• Wera

Miał być ślub, jest rozstanie? Niepokojące wieści o związku Joanny Krupy!

Rozstanie Joanny Krupy

 

Joanna Krupa jeszcze niedawno zapewniała, że jej życie wreszcie nabrało kolorów! Po smutnym rozstaniu z Romainem szybko znalazła pocieszenie w ramionach producenta filmowego, którego poznała na spacerze.

 

Zobacz: Joanna Krupa zdradza szczegóły ślubu! Nie może się dogadać z partnerem w najważniejszej kwestii!

 

Douglas Nunes miał być tym jedynym. Zakochani planowali nawet  ślub i dziecko, a Joanna zdradzała, że jest już w pełni gotowa na macierzyństwo. Czy czar nagle prysł? "Fakt" donosi, że seksowna modelka zerwała zaręczyny! Dlaczego?

 

Rodzina Douglasa jest bardzo konserwatywna. Wolałaby, żeby jego ukochana była prawdziwą damą. On chciał więc wymóc, by Joasia chodziła zapięta po szyję i zrezygnowała z rozbierania się do zdjęć. Ale ona oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać. Słysząc ultimatum, wściekła się, zerwała zaręczyny i powiedziała, że muszą się rozstać – zdradza w Fakcie znajomy gwiazdy. 

 

 

Poprosiliśmy o komentarz  w tej sprawie PR menadżer Joanny, Justynę Bulińską Levine, która zaprzecza informacjom dziennika, twierdząc, że Krupa szykuje się do ślubu:

 

Joanna, przyszła panna młoda, jest szczęśliwa. Informacje które pojawiły się w gazecie "Fakt" są nieprawdziwe - mówi nam Justyna Bulińska Levine.

 

Zobacz też: Joanna Krupa jeszcze w tym roku będzie miała dziecko? Jej narzeczony marzy o córce, a powód jest bardzo wzruszający

 

Jak myślicie, czy Joanna zabierze głos w sprawie?

Joanna Krupa pod studiem DDTVN

Joanna Krupa z przyszłym mężem. 

Fot. fot: Instagram

 

Może Cię również zainteresować:

Joanna Jabłczyńska została skrytykowana za muzyczną niespodziankę na ślubie Joanny Krupy. Co sama o niej mówi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Śledzisz miłosne życie Joanny Krupy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje