• Hades

Mamy pierwsze zdjęcia z planu programu Koroniewskiej! [FOTO]

8
Reakcji
8
Reakcji

Komentarze (8)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Zabójcy długów na TVN był lepszy
Oceniono 0 razy
Gość
Czy to są kpiny? Wy kpicie z Polskich obywateli totalny niewypał.
Oceniono 0 razy
GośćBarbara
Program jest po prostu glupi,bez poczucia taktu i przyzwoitosci. Koroniewska ekspertem od doradzania rodzinie? w czym? Jakie ma przygotowanie.? Egzaltowana nikomu niepotrzebna jak widac aktoreczka bierze sie za dziennikarstwo. A moze by tak zostla doradca rzadowym?Jak mozna jazal ludziom sprzedawac ciuchy z lumpeksu,niech sama to robi,to wstyd,ze takie programy durne powstaja.
Oceniono 0 razy
Gość
Program Zabójcy długów na TVN Style był o wiele lepszy. Prowadząca była prawdziwym ekspertem i wiedziała o czym mówi. W przeciwieństwie do Pani K. była wiarygodna.A ten program to nieudany plagiat.
Oceniono 0 razy
Gość
Program jest żenujący, proszę pomóc rodzinie związać koniec z końcem której dochód m-czny na 5 osób wynosi 1800 zł lub mniej.Tam gdzie rodzina 4 osobowa ma dochód około 5 tys to nie trzeba doradcy, wina gospodarzy że są nieudolni. Proszę zespół programu z p.Koroniewska w roli głównej aby odwiedziła rodziny z minimalną płacą gdzie jest np dwoje dzieci a jedna osoba w rodzinie pracuje. Taki program bardzo chciała bym obejrzeć
Oceniono 0 razy
Gość
Przez ktorego widza jest dobrze odbierana ? Odkad zepsula Kocham Cie Polsko swoim idiotycznym zachowaniem watpie czy ktos ma ochote ja ogladac na wizji.
Oceniono 0 razy
Gość
nie bedzie to zadnym hitem, bo koncepcja ejst slaba
Oceniono 0 razy
Gość
był już taki program na tvn style,- "pogromca długu"
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady