• BuFi

Horodyńska wraca do oponki Górniak: Diwa powinna tak wychodzić na scenę?

Joanna Horodyńska o Edycie Górniak
Fot. ONS

Początek roku przyniósł w show-biznesie wielki konflikt pomiędzy Edytą Górniak o Joanną Horodyńską. Była modelka skrytykowała stylizację piosenkarki z Sylwestra we Wrocławiu. Diwa nie przebierała w słowach w kilku oświadczeniach w tej sprawie. Przypomnijmy: Górniak nie ustępuje Horodyńskiej. Odgryzła się po raz trzeci: Niesmaczne słowa w ustach kobiety

Afera gwiazd było dość mocno rozdmuchana przez media. Dziś Horodyńska nabrała do niej dystansu. W rozmowie z "Vivą!" przyznała, że żałuje swojej odpowiedzi na atak Górniak, wciąż jednak zostaje przy swoim uważając, że Edyta nie powinna tak ubrać się na scenę. Zaznacza, że takie osoby jak ona, powinny umieć mierzyć się z krytyką:

Viva!: Skrytykowana przez Ciebie Edyta Górnik stwierdziła, że brakuje Ci seksu.

Joanna: Tak. Odpowiedziałam jej, że to niemożliwe, bo seks odchudza, a ja ostatnio schudłam. Przyznam, że trochę żałowałam, że odpowiedziałam. Trzeba było to zostawić.

Viva!: Zarzuciłaś jej brak klasy.

Joanna: A uważasz, że diwa powinna tak wychodzić na scenę? Wizerunek to nieodłączna część zawodu osoby publicznej. Tak nie wypada gwieździe. Budowałam swoją pozycję przez wiele lat i może jestem na tyle silna i wiarygodna, że mogą napisać to, co uważam.


Cały wywiad w nowej Vivie! Już w sprzedaży.

Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku"
Wpadka Górniak na Sylwestra:

Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady