• patceg

Horodyńska o relacjach z gwiazdami: Nawet z Sablewską się kumpluję

Joanna Horodyńska o krytyce gwiazd
Fot. ONS

Kiedyś Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska wspólnie oceniały stylizacje gwiazd. Żona Oliviera Janiaka postanowiła jednak zrezygnować z tej roli, a w wywiadzie dla Flesza wyznała, co na to wpłynęło. Zobacz: Malinowska z Horodyńską oceniały razem gwiazdy. Karolina pierwszy raz o powodach swojej decyzji

Horodyńska dalej pracuje w programie "Gwiazdy na dywaniku", ale tym razem w duecie z Tomaszem Jacykowem. Stylistka nie ma problemu z wytykaniem modowych błędów, a często nawet daje wskazówki. Kiedy jednak trzeba to chwali kreacje z czerwonego dywanu. W wywiadzie, który ostatnio przeprowadził z nią Łukasz Jakóbiak wyznała, że gwiazdy już raczej się na nią nie obrażają, a wręcz przeciwnie:

Wiesz co kiedyś tak. Dzisiaj mniej, dzisiaj nawet się trochę śmieją i próbują się zaprzyjaźnić, wiesz... tam z daleka się uśmiechają, jakieś miny robią, więc jest w tym coś zupełnie innego. Nawet z Mają Sablewską się kumpluję, widzisz... Znaczy kumpluje, może za dużo powiedziane. No ale mamy wspólny język i ze sobą rozmawiamy. Kiedyś było gorzej, ale są takie gwiazdy, które chyba nigdy nie będą się ze mną przyjaźnić – Edyta Górniak na przykład.

Lubicie styl Joanny?

Zobacz na Polki.pl: Horodyńska w egzotycznej sesji dla Vivy!
 Może Cię również zainteresować:

Powstanie "Zakopane Express"? Michał Piróg zdradza szczegóły nowego projektu!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady