Łukasz Jemioł wziął udział w "Azja Express" razem z Hanną Lis. Jemioł i Lis przyjaźnią się, więc program był dla nich w pewnym stopniu sprawdzianem - jak dogadają się ze sobą w trudnych warunkach. Okazało się, że wyszło im to wspaniale! Jemioł w rozmowie z Party.pl wyznał, że w niesprzyjających okolicznościach ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicze, tak też było w przypadku najbardziej lubianej uczestniczki show -  Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Małgosia miała perfekcyjny wizerunek, a tak naprawdę wszyscy zobaczyli jaka jest fantastyczny i chyba wszyscy się w niej zakochali. Ja Małgosi takiej nie znałem i jak zobaczyłem program, i Radosław był cierpliwy. Myślę, że to pokazuje naprawdę fajne odcienie każdego z nas (...) - powiedział w rozmowie z Party.pl Łukasz Jemioł.

Więcej: Agnieszka Włodarczyk: "Poznałam ciemną stronę Marysi w Azja Express!" Po programie nadal przyjaźni się z Konarowską?

 

Zgadzacie się, że Rozenek-Majdan pokazała rzeczywiście swoją prawdziwą twarz w programie? My uważamy, że takiej miłości razem z Radkiem Majdanem nie mogli udawać! ;)

 

Zobacz też: 7. odcinek "Azja Express"! Stanek: "Chciałem oszczędzić Renacie hejtu". Co zrobił? Kto odpadł? Relacja NA ŻYWO

 

Łukasz Jemioł jest zachwycony Małgosią!

Azja Express odc. 7 Hanna Lis, Łukasz Jemioł

 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoją twarz?

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS