• Bazyl Starewicz

Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli? Zobacz szczere wyznanie pogodynka!

Jarosław Kret i Beata Tadla na imprezie
Fot. East News

Jarosław Kret żałuje rozstania z Beatą Tadlą? Pogodynek w szczerym wywiadzie skomentował wielki sukces Beaty Tadli w "Tańcu z Gwiazdami" i zdradził, jak radzi sobie z krytycznymi komentarzami po ich rozstaniu. Kret w rozmowie z magazynem "Viva!" nie ukrywa, że wciąż nie może poradzić sobie ze swoimi problemami, które teraz musi przepracować razem z terapeutą! Prezenter przyznał również, że bolą go medialne informacje o jego rozstaniu z Tadlą. 

 

 Nikt nie ma słoniowej skóry, a nawet i taka w końcu przed tym nie uchroni i cierpisz nie tylko fizycznie, ale też emocjonalnie i psychicznie - zdradził w "Vivie!". 

 

Co jeszcze powiedział?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Jarosław Kret szczerze o Beacie Tadli

Jarosław Kret nie ukrywa, że od samego początku "Tańca z Gwiazdami" kibicował Beacie Tadli i wierzył w jej sukces. 

(...)Powiem szczerze - ja nie jestem tu ważny. Jestem po prostu szczerze przepełniony radością z jej zwycięstwa. Zasłużyła na nie - przyznał Jarosław Kret.

 

Pogodynek skomentował również swój ostatni wyjazd do Indii. Jarosław Kret przyznał, że po rozstaniu z Beatą Tadlą nie potrafił cieszyć się z podróży...

(...) kiedy człowiek jest osaczony wręcz problemami, z którymi trzeba się uporać samemu, z dala od domu i bliskich, to nie jest to żadna romantyczna przygoda, a raczej poważne wyzwanie emocjonalnem- zdradził w Vivie!. To oczywiście sexy brzmi: pojechał do Indii i się oczyścił. Bzdura. to jest właśnie tabloidowe myślenie. To wszystko co się działo dookoła mnie, cała ta nagonka, mnóstwo kłamstw, zmyślone wywiady... ludzie widzą mnie jako zupełnie innego człowieka, niż jestem. Oczywiście, że musiałem i wciąż muszę przepracować siebie samego i to porządnie. Każdy z nas potrzebuje kiedyś zrobić wgląd w siebie, wgląd do własnej psychiki, do własnej duszy. Takie przepracowanie nie obejdzie się bez pomocy terapeuty, profesjonalisty, który leczy duszę i mózg, i pokaże palcem, gdzie tkwi problem.

Jesteście zaskoczeni szczerym komentarzem Jarosława Kreta?

 

Zobacz także: Syn Beaty Tadli stanął w obronie mamy. Konflikt między nim a Jarosławem Kretem był naprawdę ostry!

 

Jarosław Kret żałuje rozstania z Beatą Tadlą?

Fot. ONS

Pogodynek rozstał się z dziennikarką tuż przed rozpoczęciem ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Beata Tadla w czarnej sukience na imprezie
Fot. ONS.pl

Myślicie, że Jarosław Kret powinien walczyć o Beatę Tadlę?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady