• Joanna Murawska

Tajemnicza śmierć brata Beaty Kozidrak! Sprawę bada prokuratura!

Beata Kozidrak - zmarł jej brat

 

Gdy media obiegła wiadomość o śmierci Jarosława Kozidraka, starszego brata Beaty Kozidrak oraz współzałożyciela grupy Bajm, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Muzyk miał bowiem tylko 63 lata! O odejściu Jarosława Kozidraka poinformowała jego siostra. Artystka nie podała jednak przyczyn nagłej śmierci swojego brata. Okazuje się bowiem, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana...

 

Zobacz także: Beata Kozidrak pogrążona w żałobie! Zmarła jedna z najbliższych jej osób

 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ!

 

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Nie będzie filmu o Beacie Kozidrak! Dlaczego? Zdradza sama wokalistka!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Jarosław Kozidrak, brat Beaty - jakie są przyczyny śmierci artysty?

 

Jak udało się ustalić "Faktowi", przyczyny śmierci brata Beaty Kozidrak nie są do końca jasne. Nocą na policję zadzwonił znajomy Jarosława Kozidraka, który poinformował, że coś stało się jego koledze. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili zgon.

 

– Na miejscu zdarzenia był prokurator. Prokuratura Rejonowa Lublin Północ wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Decyzją prokuratury ciało zostało przekazane do oględzin medykowi sądowemu. W środę o 9 rano rozpocznie się sekcja zwłok – powiedziała w rozmowie z "Faktem" Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

 

Zobacz: Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami: "Pamiętam, jak mnie broniłeś..."

 

Jak Beata Kozidrak wspomina brata? Na swoim Instagramie zamieściła wzruszający post:

Kochany Bracie pamietam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrż. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało - pisze gwiazda.

 

Ten rok miał być wyjątkowy dla Beaty i całego zespołu Bajm. Artyści mieli świętować 40-lecie Bajmu. Czy z powodu śmierci współzałożyciela legendarnej już grupy, jubileusz zostanie przesunięty? Czas pokaże!

 

Jarosław Kozidrak - co o nim wiemy?

 

Jarosław Kozidrak urodził się w Lublinie 8 stycznia 1955 roku. Zespół Bajm założył razem z siostrą Beatą, Andrzejem Pietrasem (byłym mężem liderki) i Markiem Winiarskim w 1978 roku. Nazwa BAJM to pochodzi od pierwszych liter imion założycieli.  Jarosław Kozidrak odszedł z zespołu w 1987 roku. Był autorem takich hitów jak "Nie ma wody na pustyni" czy "Józek, nie daruję Ci tej nocy". 

 

POLECAMY: "Od dziecka czułam, że moje życie nie będzie zwykłe" Beata Kozidrak kończy 58 lat!

 

Beata Kozidrak pożegnała brata wzruszającymi słowami

Nie żyje brat Beaty Kozidrak. Piosenkarka pożegnała go wzruszającymi słowami:
Fot. Instagram

To wielki cios dla Beaty i całej jej rodziny

Beata Kozidrak żegna brata

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

Czy znasz piosenki zespołu Bajm?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady