• BoyToy

Książę Lubomirski po rozwodzie z Kulczyk znalazł pocieszenie u boku pogodynki

Jan Lubomirski spotyka się z Omeną Mensah
Fot. ONS

Pod koniec zeszłego roku w mediach pojawiły się plotki, że małżeństwo Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego przeżywa kryzys. Para nie komentowała tych doniesień, milczały też osoby z ich otoczenia. Na początku stycznia okazało się, że była to przemyślana decyzja, bowiem w czasie, gdy prasa spekulowała o związku milionerów, oni finalizowali rozwód. Przypomnijmy: To było rozstanie z klasą. Znamy szczegóły rozwodu milionerki z księciem

Po rozpadzie związku byli już małżonkowie muszą ułożyć swoje życie na nowo. Dominika postanowiła jeszcze bardziej zaangażować się w ekologiczną działalność na rzecz firmy Green Cross Poland, której jest wiceprezesem. Jakie plany ma książę Lubomirski? Jak donosi "Party", Jan jest ostatnio widywany z piękną pogodynką Omeną Mensah. Magazyn dodaje, że ich relacja ma na razie raczej charakter przyjacielski, ale kto wie w co może się przerodzić w przyszłości.
 

Poznali się kilka miesięcy temu na bankiecie i od tamtej pory cały czas utrzymują ze sobą kontakt - zdradza w rozmowie z "Party" znajomy Jana Lubomirskiego.


Myślicie, że Omenę łączy coś więcej z przystojnym księciem-milionerem?

Zobacz: Dominika Kulczyk w bluzie za 4 tysiące

 

Związek Dominiku Kulczyk i Jana Lubomirskiego:

Może Cię również zainteresować:

Dominika Kulczyk o swojej książce: "Historie tych dzieci otworzą oczy!" WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady