Dziś urodziny Rihanny! Zgadniecie ile kończy lat?! Zobaczcie jak się zmieniała!

Rihanna kończy dziś 29 lat! Jej rodzinna wyspa - Barbados - uroczyście świętuje Dzień Rihanny dzień później 21 lutego! Zobaczcie w naszej osi czasu jak przez ponad 10 lat kariery na scenie zmieniała się ta wyjątkowa wokalistka.

Mówi się, że to Rihanna jest wyznacznikiem trendów w muzyce pop. Pewne jest to, że wokalistka co chwilę zmienia kolor włosów, a nie zmienia się to, że jest gwiazdą numer jeden.

Rihanna urodziła się na wyspie Barbados. Swoją karierę Rihanna rozpoczęła w 2003 roku, kiedy to poznała amerykańskiego producenta muzycznego Evana Rogersa, który zachwycił się jej wokalem. Szybko nagrała pierwsze demo, które w 2005 roku trafiło do Jay-Z. Co ciekawe, jej pierwsza piosenka Pon de Replay - nie spodobała mu się. Jednak jeszcze w tym roku podpisała pierwszy kontrakt. I się zaczęło!

W 2006 roku na rynku pojawił się album „A Girl Like Me”, następnie „Good Girl Gone Bad”. Wtedy to Rihanna diametralnie zmieniła swój wizerunek, zgodnie z tytułem albumu. Z grzecznej dziewczynki stała się prowadzą seksbombą, która zaczęła szokować nagością i nadmiernym epatowaniem nagością. Jednak jej hit z „Umbrellą” czy „Only Girl” porywały cały świat. I tego odmówić jej nie można. Na przestrzeni lat jest jedną z najbardziej płodnych artystek, jeśli chodzi o przeboje. Sprzedała prawie 50 mln płyt!

 

Rihannie życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Zobacz także: Rihanna potwierdza koncert w Polsce.

 

Rihanna kończy dziś 28 lat!

Rihanna w różowej sukni z falbanami na czerwonym dywanie
Fot. East News

Rihanna jest gwiazdą numer jeden na świecie! Przez lata często się zmieniała.

Rihanna
Fot. Ons/kolaż Polki.pl

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Czy śledzisz karierę Rihanny?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady