Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów! Znamy sekret jej diety!

Małgorzata Socha schudła 15 kilogramów

W zaledwie pięć miesięcy Małgorzata Socha schudła aż 15 kilogramów! Aktorka wygląda naprawdę świetnie, a po ciążowych krągłościach nie został już żaden ślad. Jak jej się to udało?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Małgorzata Socha z powodu ciąży rezygnuje z ważnej roli! Zastąpi ją Basia Kurdej-Szatan!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Jak schudła Małgorzata Socha?

Jak donosi magazyn "Party", Małgorzata Socha walkę o szczupłą figurę zaczęła jeszcze... w ciąży! Wtedy też rozpoczęła treningi pod okiem trenerki personalnej.

Małgosia całe życie uprawiała sport, więc zestaw ćwiczeń dobrałyśmy indywidualnie. Zaczęłyśmy od dużych piłek, które świetnie odciążają kręgosłup i przygotowują do porodu, stretchingu oraz elementów pilatesu i jogi dla kobiet w ciąży – zdradza trenerka Małgosi, Katarzyna Pieńkos z Fitness Centrum Pasja w Piastowie.

Dziś panie spotykają się 2-3 razy w tygodniu, głównie rano i ćwiczą przez godzinę zegarową. Stawiają na trening funkcjonalny, który angażuje wszystkie mięśnie i stawy, oraz na ćwiczenia mięśni brzucha.

Niestety, czasem obowiązki domowe i zawodowe nie pozwalają mi wygospodarować czasu na wizytę na siłowni, wtedy staram się ćwiczyć w domu – przyznaje Socha.

Ale gwiazda "Przyjaciółek" wie, że regularny trening to połowa sukcesu. Dlatego ćwiczenia z trenerką połączyła jeszcze z bieganiem – codziennie pokonuje trasę liczącą około 5 kilometrów i z racjonalnym żywieniem. Na jaką dietę się zdecydowała?

 

Obejrzyj koniecznie: Małgorzata Socha współczuje Ani Lewandowskiej. Dlaczego?

 

Jaką dietę stosuje Małgorzata Socha?

Gwiazda zdecydowała się na dietę redukcyjną. Pięć miesięcy po porodzie przeszła na posiłki o wartości 1500 kalorii.

Nie jest to łatwe, ale dzielnie walczę. Masa już była, teraz czas na rzeźbę – żartuje Małgosia i dodaje: Staram się unikać węglowodanów i glutenu, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie. Jem dużo ryb, kasz i warzyw. Jeśli mięso i jajka, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Nie stosuję restrykcyjnej diety ani postu leczniczego, bo muszę mieć dużo siły i energii. Jeśli grzeszę, to tylko domowym ciastem.

Jesteś ciekaw jak Małgorzata Socha spędzi wakacje? I co mówi o swoich córkach: malutkiej Basi i 4-letniej Zosi? Przeczytasz to wszystko w nowym "Party".

 

Małgorzata Socha w 5 miesięcy zrzuciła 15 kilogramów!

Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

 

Aktorka zdradziła, jak dba o formę i jaką dietę stosuje.

Małgorzata Socha wróciła do formy sprzed ciąży
Fot. ONS

 

Podoba ci się sylwetka Małgorzaty Sochy?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje