• km

Izabella Łukomska-Pyżalska o ustawie antyaborcyjnej: "To jest straszne. Nie chciałabym tego przeżyć"

Izabella Łukomska-Pyżalska wypowiedziała się na temat proponowanej ustawy antyaborcyjnej. Odkąd temat wprowadzenia w Polsce całkowitego zakazu aborcji pojawił się w mediach, kolejne gwiazdy i celebryci zabierają głos w tej sprawie. Izabella Łukomska-Pyżalska jest doświadczoną mamą sześciorga dzieci. Co milionerka myśli o zmianie przepisów? W specjalnym wywiadzie na Party.pl spojrzała na nie przez pryzmat własnych doświadczeń.

Matka kocha dziecko, które ma w brzuchu. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Wiedząc, że ja je muszę urodzić i ono za chwilę umrze, i tłumacząc to jeszcze swoim dzieciom, które są już na tyle duże, że będą to rozumiały, że mają siostrzyczkę, braciszka i on się urodzi, będzie żył, ale za chwilę umrze, bo jest na tyle chory. Myślę, że to jest straszne. Ja nie chciałabym czegoś takiego przeżyć - powiedziała Łukomska-Pyżalska.

Dalsza część wypowiedzi w materiale filmowy. Obejrzycie koniecznie! Zobacz też: Izabella Łukomska-Pyżalska deklaruje, że skorzysta z programu "500+". Milionerka ma sześcioro dzieci.

 

Izabella Łukomska-Pyżalska nie popiera ustawy antyaborcyjnej.

Izabella Łukomska-Pyżalska w białej sukience
Fot. East News

Milionerka jest mamą sześciorga dzieci.

Izabella Łukomska-Pyżalska w białej marynarce
Fot. East News

A jakie jest Twoje zdanie w sprawie ustawy antyaborcyjnej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady