• BoyToy

Żona Marcinkiewicza wróciła do Polski. Otworzyła nowy biznes

Izabela Marcinkiewicz. Żona Kazimierza Marcinkiewicza
Fot. ONS

Kilka lat temu przez polski świat polityki przeszła prawdziwa burza. Były premier Kazimierz Marcinkiewicz poślubił poznaną w Londynie Isabel Olchowicz, a ich związek trafił na pierwsze strony gazet. Isabel swoim momentami osobliwym zachowaniem wzbudzała ogromną ciekawość, ale i falę krytyki. Często żartowano też z jej bloga, na którym publikowała swoje wiersze. Przypomnijmy: "Wszystko - kwitnie w koło i ja i ty"

Do tej pory Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, bo tak się dziś przedstawia, mieszkała w Londynie, ale kilka miesięcy temu wróciła za mężem do Polski. Żona Marcinkiewicza udzieliła też wyczerpującego i szczerego wywiadu nowej "Vivie!", w którym opowiedziała o tym, jak wygląda obecnie jej życie i dlaczego zdecydowała się na powrót do naszego kraju.
 

Przeprowadziłam się, bo nie wierzę w małżeństwo na odległość. Kobieta powinna być przy swoim mężu. Ja chciałam być. Poza tym znalazłam pomysł na siebie, a może to pomysł znalazł mnie? - wyjaśnia w rozmowie z magazynem.
 

O jaki pomysł dokładnie chodzi? Izabela zdradziła, że założyła własną firmę, która sprowadza do Polski kosmetyki brytyjskiej marki "Dr. Organic", do tej pory niedostępnej na naszym rynku. Impulsem były wizyty w polskich... drogeriach.
 

Pomyślałam, że wprowadzę na polski rynek coś, czego jeszcze nie ma, choć trudno znaleźć, którego w Polsce nie byłoby, to nie te czasy (...) W warszawskich drogeriach nie mogłam kupić naturalnych kosmetyków, jakich używałam w Londynie. Miałam tam swoją ulubioną brytyjską markę "Dr. Organic" i oświeciło mnie, że powinnam je sprowadzać. Poszłam więc do "Dr. Organic". Byli zainteresowani propozycją i moimi pomysłami. Rezultat jest taki, że już od grudnia ich kosmetyki są dostępne w aptekach, będą też niedługo w drogeriach. Otworzyłam sklep internetowy - chwali się w rozmowie z "Vivą!".
 

Sądzicie, że Izabela Olchowska-Marcinkiewicz będzie jeszcze wzbudzać tyle kontrowersji w naszym kraju? Cały wywiad z żoną byłego premiera w nowej "Vivie!" - już w sprzedaży.

Zobacz: Kryzys w małżeństwie Marcinkiewicza. Zaniedbuje żonę?Wielki mecz polityków i dziennikarzy TVN:

Może Cię również zainteresować:

Świąteczny numer "VIVA!" z hitem "Ptaki śpiewają w Kigali". Dlaczego warto zobaczyć ten film?

Źródło: Materiały prasowe

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje