Anna Lewandowska spotkała się z Iwoną Pavlović

Anna Lewandowska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?! To byłoby coś! Choć lista gwiazd szóstej edycji jest już znana, to być może Ania zgodzi się na udział w kolejnej? Dlaczego? Właśnie spotkała się z Iwoną Pavlović, jurorką w show, która jest nią zachwycona. Czyżby uznana tancerka namawiała Annę na udział w TzG? Mamy nadzieję, że tak!

 

Anna Lewandowska w Tańcu z Gwiazdami

Anna Lewandowska również jest oczarowana spotkaniem z Iwoną. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z jurorką show i napisała:

Poznajecie? 😍 Żywa legenda tańca towarzyskiego Iwona Szymańska-Pavlović 👌🏻Usłyszeć TYLE 🙉 miłych i szczerych słów od takiej osoby... Bezcenne ‼️‼️‼️ dziękujemy - pisze trenerka. 

O udziale Anny Lewandowskiej w programie Taniec z Gwiazdami mówi się już od dawna. Trenerka otrzymała już kiedyś propozycję, ale stanowczo odmówiła. Nie pomogło nawet namawianie fanów:

Lubię tańczyć, ale z moim mężem pod gwiazdami widocznymi na niebie. I tylko taki taniec z gwiazdami mnie interesuje. Pozdrawiam! - mówiła. 

My jednak liczymy na to, że Ania kiedyś zgodzi się na udział w show. Z pewnością przyciągnęłaby przed telewizory miliony widzów. 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska zrobiła prezent Robertowi za... milion złotych! Co kupiła piłkarzowi?

 

Anna Lewandowska z Iwoną Pavlović!

Anna Lewandowska wychwalona przez Iwonę Pavlović

 

Anna Lewandowska w Tańcu z Gwiazdami? To byłoby coś!

Anna Lewandowska z gazetą w ręku

 

Ania z pewnością otrzymałaby rekordową gaże. 

Anna Lewandowska w białym garniturze z szortami
Ons.pl