Iwona Pavlović otrzymała nagrodę za bycie "głupią chłopką"!

Po raz kolejny nagrody portalu internetowego Plejada.pl zostały rozdane. W tym roku statuetki powędrowały np:. do Edyty Herbuś, Ewy Kasprzyk, Agaty Młynarskiej czy Antka Królikowskiego.Zobacz: Plejada gwiazd na gali portalu internetowego! 

Jedną z szczególnych kategorii, była nagroda za najlepszą sytuacja gwiazdy, pochodzącą ze "Ścianki myśli". Nominowani przez redakcję Plejada.pl w tej kategorii, byli: Olivier Janiak, Iwona Pavlović i Anja Rubik. Zwyciężyła "Czarna Mamba". Zdaniem redakcji, skecz z udziałem pani Iwony, był najzabawniejszym skeczem jaki powstał w 2014 roku w formacie "Ścianka myśli". 

Nasza reporterka, Iwona Piotrowska, zapytała Iwonę Pavlović jak to jest kiedy gwiazda dostaje "gwiazdę" i to w takiej kategorii. Okazuje się, że dla ostrej jurorki "TzG", ta nagroda jest bardzo ważna. 

 

Jest to pierwsza nagroda, nazywam to za NIC, to że byłam dla kogoś inspiracją to bardzo się cieszę, kocham tą nagrodę, bo wszystkie nagrody które otrzymałam były za ciężką pracę, a tu proszę nagroda z to, że jestem. Bardzo dziękuję!
 

Gratulujemy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady