Ewa Kasprzyk już nie zatańczy w TzG. Jej odpadnięcie skomentowała Czarna Mamba!

Wczoraj na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zatańczyły cztery pary, które walczyły o wejście do półfinału. W różnych stylach, tancerze i gwiazdy rozgrzali parkiet do czerwoności i dali z siebie wszystko. Niestety przygoda z tańcem zakończyła się dla Ewy Kasprzyk i Janka Klimenta. Para odpadła z tanecznego show i nie pojawi się w kolejnym, półfinałowym odcinku. Zobacz: Ewa Kasprzyk odpadła z TzG. W programie zostały trzy pary

R
zadko się zdarza, że jedna z najostrzejszych jurorek "Tańca z Gwiazdami", Iwona Pavlović, chętnie komentuje odpadnięcie z programu jakiejś gwiazdy. Specjalnie dla nas "Czarna Mamba" w rozmowie z Iwoną Piotrowską, powiedziała co myśli o udziale Ewy Kasprzyk w tanecznym show i czy dobrze się stało, że aktorka odpadła z programu.


Tanecznie dobrze, bo rzeczywiście Ewunia najsłabiej tańczyła, a jest to program Taniec z Gwiazdami! (...) Ewa to wielka osobowość, ludzie ją kochaja i nienawidzą, troszkę zazdroszczą. Bardzo sobie cenię w Ewie, że zdecydowała się na udział w tym programie, bo swoim udziałem bardzo ten program ubarwiła, przez swoją osobowość i to jaką jest kobietą. 
 

Za tydzień trzy pary będą walczyć o finał "Tańca z Gwiazdami". Czy macie już swojego faworyta?

Zobacz na Polki.pl: Iwona Pavlovic o Tańcu z gwiazdami

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady