Internauci znów WYŚMIEWAJĄ Grzegorza Krychowiaka! I nie chodzi już o słynny filmik z palcem...

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na wakacjach
Fot. Instagram

 

Grzegorz Krychowiak nie ma teraz łatwego życia. Choć podczas Mundialu strzelił jednego gola, kibice i tak mocno krytykują go za słabą formę podczas turnieju i wiele błędów, które doprowadziły do tego, że ponieśliśmy porażkę. Krychowiak zaraz po powrocie z Rosji, zabrał swoją ukochaną Celię na wakacje do USA. Para wypoczywała przez prawie dwa tygodnie w Miami, teraz przenieśli się do Rio de Janeiro, gdzie Krycha już nie tylko wypoczywa, ale też ostro trenuje. To właśnie nowe zdjęcie Krychowiaka z Rio, rozbawiło internautów. Dlaczego?

 

Zobacz: Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak jednym filmikiem z wakacji wywołali burzę. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pięknej WAG! Ale SEXY!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Grzegorz Krychowiak świętuje dzisiaj 28. urodziny! Jaka jest historia jego wygłupów ze Szczęsnym? Poznaj ciekawostki o piłkarzu!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Grzegorz Krychowiak wraca do treningów

Internauci zaraz po Mundialu na Instagramie wyśmiewali grę Krychowiaka, ale potem skupiali się już tylko na jego zdjęciach i filmikach z wakacji. Zwłaszcza jedno wideo zwróciło uwagę wszystkich. Celia Jaunat pokazała nagranie, na którym skrada się w stronę Grzegorza i wkłada mu palec w pupę. Celia szybko usunęła wideo, ale ono i tak zaczęło krążyć po sieci, a Krychowiak został wyśmiany przez internautów. Teraz sytuacja znów się powtarza. Tym razem internauci śmieją się z tego zdjęcia Grzegorza:

Grzegorz Krychowiak wraca do treningów na wakacjach w Rio
Fot. Instagram

 

Krychowiak wrócił do treningów, ale fani w komentarzach na Instagramie zarzucają mu, że trenuje w złych butach i z... poduszką!
 

Byku, zapomniałeś jeszcze taboret pod tą suwnice podłożyć, żeby łatwiej i przyjemniej się ten przysiad robiło

Oby teraz jakiś transfer do klubu wyszedł, tylko takiego, gdzie się gra. Trzymam kciuki.

Jak tam idzie wsadzanie palca w dupe?

Na bank forma wróci jak tylko przestanie sobie robić zdjęcia, logiczne XD

 

Pod sztangą Grzesiek nie trzyma poduszki, a ręcznik, ale internauci i tak go wyśmiewają ;). Myślicie, że Grzegorz jeszcze udowodni w kadrze i w klubie, że jest dobrym piłkarzem? 

 

Zobacz: Najpierw intymne nagranie z Krychowiakiem, a teraz to... Nie uwierzysz, co pokazała Celia! Przecieramy oczy ze zdumienia!

 

Grzegorz Krychowiak stał się w ostatnim czasie obiektem kpin internautów

Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii

 

A wszystko przez to wideo

Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii

Lubisz Krychowiaka?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady