• Party

Inspiracja Dekady WIELKI PLEBISCYT na 10-lecie magazynu "Party"! Prowadzi...

Inspirują nas niemal codziennie - w kuchni, na siłowni, zakupach, nawet przy sprzątaniu... To one sprawiają, że tysiące Polek zmieniają swój sposób patrzenia na niektóre sprawy, a często i wieloletnie przyzwyczajenia. Która z naszych nominowanych była dla Was największą inspiracją? Dekady na 10-lecie Magazynu "Party"! 

 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto wyniki:

 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

Ewa Chodakowska

Gdy w 2011 roku przyjechała do Polski z Grecji, nie znał jest nikt. Dziś ma prawie dwa miliony fanek, które pokochały nie tylko ją, ale też ćwiczenia. Dzięki niej ludzie, którzy na W-F przynosili zwolnienia, a wolny czas spędzali na kanapie, uwielbiają się ruszać.

 

Anna Lewandowska

Mogła być jedną z piękną WAG's, których jedynym zadaniem jest dobrze wyglądać na zdjęciach. Ona jednak woli być aktywna, ciężko trenować, dbać  to, by zdrowo się odżywiać i jeszcze potrafi namówić do tego innych.

 

Magda Gessler

Przez siedem lat prowadzenia "Kuchennych rewolucji" nie tylko uratowała wiele upadających restauracji, ale też zaszczepiła w Polakach miłość do dobrego jedzenia, przypomniała bogactwo rodzimej kuchni i zachęciła do eksperymentów kulinarnych. 

 

Małgorzata Rozenek

Dzięki niej uwierzyliśmy, że sprzątanie największego nawet bałaganu może być nie tylko łatwe, ale też dawać przyjemność. A przy sprzątaniu zawsze można być damą...

 

Jessica Mercedes

Na Instagramie obserwuje ją prawie milion osób. Dla rzesz fanów liczy się to, że dziewczyna ma pasję i pomysły warte naśladowania. 

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!


Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje