• Party

Inspiracja Dekady WIELKI PLEBISCYT na 10-lecie magazynu "Party"!

Inspirują nas niemal codziennie - w kuchni, na siłowni, zakupach, nawet przy sprzątaniu... To one sprawiają, że tysiące Polek zmieniają swój sposób patrzenia na niektóre sprawy, a często i wieloletnie przyzwyczajenia. Która z naszych nominowanych była dla Was największą inspiracją? Pomóżcie nam wybrać Inspirację Dekady na 10-lecie Magazynu "Party"! Głosowanie trwa do 10 września!

Poznaj nasze uzasadnienia poniżej.

Ewa Chodakowska

Gdy w 2011 roku przyjechała do Polski z Grecji, nie znał jest nikt. Dziś ma prawie dwa miliony fanek, które pokochały nie tylko ją, ale też ćwiczenia. Dzięki niej ludzie, którzy na W-F przynosili zwolnienia, a wolny czas spędzali na kanapie, uwielbiają się ruszać.

 

Anna Lewandowska

Mogła być jedną z piękną WAG's, których jedynym zadaniem jest dobrze wyglądać na zdjęciach. Ona jednak woli być aktywna, ciężko trenować, dbać  to, by zdrowo się odżywiać i jeszcze potrafi namówić do tego innych.

 

Magda Gessler

Przez siedem lat prowadzenia "Kuchennych rewolucji" nie tylko uratowała wiele upadających restauracji, ale też zaszczepiła w Polakach miłość do dobrego jedzenia, przypomniała bogactwo rodzimej kuchni i zachęciła do eksperymentów kulinarnych. 

 

Małgorzata Rozenek

Dzięki niej uwierzyliśmy, że sprzątanie największego nawet bałaganu może być nie tylko łatwe, ale też dawać przyjemność. A przy sprzątaniu zawsze można być damą...

 

Jessica Mercedes

Na Instagramie obserwuje ją prawie milion osób. Dla rzesz fanów liczy się to, że dziewczyna ma pasję i pomysły warte naśladowania. 

Może Cię również zainteresować:

To najlepsza komedia na lato! "Agentka specjalnej troski" rozbawiła już ponad 4,5 miliona Francuzów!

Źródło: mat. promocyjne

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady