Czy Ilona Ostrowska planuje ślub ?

Ilona Ostrowska w ciąży

Czy  Ilona Ostrowska planuje ślub? Aktorka jest nie tylko jest szczęśliwie zakochana, ale także spodziewa się dziecka. Przez kilka lat Ostrowska leczyła rany po nieudanym małżeństwie, a jej kolejne związki okazywały się porażkami. Teraz wreszcie jest szczęśliwa!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Czy ma dziewczynę? Na czym zbija fortunę? Poznaj Michała Mikołajczaka, zwycięzcę "Agenta"

Źródło: Michał Mikołajczak - kim jest? - czy słusznie wygrał Agent?

Nowa miłość Ilony Ostrowskiej

Nową miłością aktorki jest Patryk Stawiński  przystojny basista z zespołu Kobiety. Ostrowska poznała go w sierpniu zeszłego roku i z miejsca straciła dla niego głowę. On też zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

 

On od razu wzbudził w niej totalne zaufanie. Po prostu trafił swój na swego. Kiedy dowiedzieli się, że będą mieli dziecko, nie mogli uwierzyć w swoje szczęście. Oboje uznali, że po czterdziestce zaczynają nowy, wspaniały etap swojego życia- mówi koleżanka aktorki. I dodaje, że po latach uczuciowych zawirowań wreszcie dobrze trafiła. 

Co urzekło Ilonę w Patryku?

Patryk jest mężczyzna w jej typie. Zabawny, męski, ale z wrażliwa duszą. Nie jest też niebieskim ptakiem, ale odpowiedzialnym facetem- zdradza nasz informator.

Czy będzie ślub Ilony Ostrowskiej?

A czy para mieszka razem?

 

Ilona jest bardzo szczęśliwa, nie sądziła, że jeszcze będzie miała dziecko. Cieszy się, że Patryk ma świetny kontakt z jej córką Miłą. Od kilku miesięcy mieszkają razem i w trójkę tworzą prawdziwy, ciepły dom.- zdradza koleżanka aktorki.

 

 

A czy ten związek skończy się ślubem?

 

„E, tam. Serce się liczy, a nie pierścionek”.-powiedziała Ostrowska w lipcu 2015 roku w wywiadzie dla „Urody Życia”, a jej znajomi zapewniają, że w tej kwestii nie zmieniła zdania.

 

Cały artykuł o Ilonie Ostrowskiej w najnowszym numerze „Flesza”.

 

Ilona Ostrowska z partnerem i córką

Ciężarna Ilona Ostrowska z partnerem i córką

Ilona Ostrowska na koncercie kolęd w grudniu

Ilona Ostrowska na koncercie kolęd w grudniu. Widać brzuszek?

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska
Fot. ONS

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje