• dayv

Z czego utrzymuje się Radek Majdan? Zarabia naprawdę dużo

Radek Majdan o swoich zarobkach
Fot. ONS

Życie Radka Majdana w ostatnim czasie zostało wywrócone do góry nogami. Wszystko za sprawą nowego związku z gwiazdą TVN Małgorzatą Rozenek. Romans w który początkowo nikt nie wierzył, przerodził się w prawdziwe uczucie, a para czyni kolejne wielkie plany dotyczące przyszłości. Jednym z nich jest wspólne mieszkanie, do którego Małgorzata wprowadzi się z synami z poprzedniego związku. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan planują ślub. To będzie wyjątkowa uroczystość

Radek świetnie odnalazł się w roli opiekuna do dzieci swojej partnerki, spędza z nimi każdą wolną chwilę, odwozi je do szkoły i do przedszkola oraz opiekuje się chłopcami, kiedy ich mama pracuje na planie "Bitwy o dom". Obowiązki opiekuna nie przeszkadzają mu jednak w prowadzeniu biznesów, a tych jak się okazuje jest całkiem sporo.

Magazyn "Party" przyjrzał się bliżej inwestycjom byłego sportowca. Radek prowadzi własne studio tatuażu, które jest tak oblegane przez amatorów tatuowania, że wizytę trzeba rezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem (zobacz zdjęcia). Kolejne źródło dochodu to własna linia perfum "Vabun", które okazały się sprzedażowym hitem i od ponad 2 lat można je kupić w wybranych drogeriach (zobacz: Gwiazdy na premierze perfum Majdana). Niedługo w regularnej sprzedaży pojawią się dwa nowe zapachy sygnowane jego nazwiskiem. Tylko ten kontrakt gwarantuje mu dochód w wysokości kilkuset tysięcy złotych rocznie. 

Zobacz: Radek Majdan mieszka w luksusowym apartamencie. Jest tu miejsce dla Rozenek?

Majdan nie zapomniał również o sporcie - w tej dziedzinie też udało mu się założyć bardzo dochodowy biznes w postaci Akademii Futbolu 14 w Szczecinie. Sukces tak spodobał się jej założycielowi, że zdecydował się na otworzenie warszawskiej filii. Jakby tego było mało - Majdan udziela się również jako konferansjer na licznych imprezach.
 

Radek nie dba o to, aby o jego pracy czy sukcesach było głośno. Pewnie dlatego długo ciągnęła się za nim opinia faceta, który niewiele w życiu robi, tylko wydaje zarobione dawniej pieniądze i podrywa kolejne dziewczyny - tłumaczą jego przyjaciele. 


Jeśli zsumować zarobki Radka i Małgorzaty to wychodzi z tego całkiem spora suma sprawiając, że jest to jedna z najbogatszych par w polskim show-biznesie.

Zobacz: Majdan zabrał głos w sprawie gejów
 

Majdan chwali się mięśniami i umiejętnością gry na gitarze:

Może Cię również zainteresować:

Radek Majdan pojawił się na imprezie charytatywnej bez Gosi. Dlaczego? Co się dzieje?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady