"Taniec z Gwiazdami" to hit czy klapa wiosennej ramówki Polsatu? Znamy wyniki oglądalności!

Ile osób ogląda "Taniec z Gwiazdami"?
Fot. ONS

Program "Taniec z Gwiazdami" hitem Polsatu! Okazuje się, że siódma edycja tanecznego show Polsatu z udziałem takich gwiazd jak: Iwona Cichosz, Dominika Gwit czy Paulina Chylewska, z odcinka na odcinek przyciąga coraz więcej widzów. I chociaż najnowszą odsłonę TzG ogląda o 530 tysięcy osób mniej niż w analogicznym czasie w 2016 roku podczas emisji piątej edycji programu, to stacja Polsat w czasie nadawania show jest liderem rynku telewizyjnego.

 

Zobacz także: Efektowna gwiazda to jeszcze nie koniec! Dominika Gwit zdradziła, co zrobi w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami!

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Ile osób ogląda 7. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl program "Taniec z Gwiazdami" ogląda średnio 2,41 mln widzów! Pierwszy odcinek oglądało 2,29 mln osób, drugi 2,37 mln a trzeci już 2,60 mln widzów! Dzięki temu stacja Polsat w czasie emisji tanecznego show jest liderem rynku telewizyjnego! Polsat przegrywa jedynie w kategorii wiekowej 16-49 oraz 16-59 w której liderem jest stacja TVN, spychając Polsat na drugą pozycję. 

 

A Wy oglądacie 7. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Komu kibicujecie?

 

Zobacz także: Damięcki, Tyszkiewicz, Terentiew... Kto jeszcze pojawił się na wiosennej ramówce Polsatu?

 

Program "Taniec z Gwiazdami" ogląda średnio 2,41 mln widzów.

Paulina Sykut w srebrnej sukience w TZG
Fot. Eastnews

 

Show z odcinka na odcinek śledzi coraz więcej osób.

Jury TzG
Fot. ONS

Oglądacie 7. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady