• km

Anna Kalczyńska marzy o kolejnym dziecku! Czy zdecyduje się na powiększenie rodziny?

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska chciałaby mieć kolejne dziecko. Dziennikarka i prezenterka stacji TVN zdradziła, że marzy o dużej rodzinie. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda "Dzień dobry TVN" jest nie tylko profesjonalistką na antenie, ale także perfekcyjną panią domu i troskliwą mamą. Kalczyńska chętnie wspomina w programie o swoich dzieciach, a także zamieszcza ich zdjęcia na swoim instagramowym profilu. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" powiedziała, że gdyby nie wiek, zdecydowałaby się na jeszcze jedną pociechę.

Niestety, to już ostatnie słowo. Chociaż gdybym mogła, chciałabym mieć przynajmniej czwórkę. Jednak osiągnęłam już pewien pułap biologiczny i trzeba było wcisnąć przycisk z napisałem stop. W końcu nie jestem już najmłodsza. Inaczej się wychowuje dzieci, mając trzydzieści trzy lata, a inaczej, gdy ma się trzydzieści siedem. Przynajmniej ja tę różnicę dostrzegam - powiedziała Anna Kalczyńska.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Przez tą wpadkę na żywo Kalczyńska mogła stracić pracę! "Powiedziałam, zwolnij mnie, trudno..."

Źródło: Newseria

Ile dzieci ma Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska i jej mąż Maciej Maciejowski są rodzicami trojga dzieci - mają dwie córki i syna. Hanna, Krystyna i Jan tworzą uroczą gromadkę. Prezenterka jakiś czas temu pochwaliła się światu zdjęciami ze wspólnych wakacji swojej rodziny. Gwiazda nierzadko zamieszcza na swoim Instagramie migawki z codziennego życia swoich pociech. Główną bohaterką jej profilu jest córka Krystyna, która wydaje się być bardzo rezolutną dziewczynką przejawiającą pewne talenty sportowe. ;)

 

Zobacz też: Anna Kalczyńska odchudza się! Ile już zrzuciła? Pokazała zdjęcie!

 

Anna Kalczyńska jest mamą trojga dzieci.

Anna Kalczyńska
Fot. ONS

Dziennikarka pokazała na Instagramie swoje dwie córeczki: Hanię i Krysię.

Anna Kalczyńska
Fot. Instagram

Anna Kalczyńska często zamieszcza zabawne fotki dzieci.

Anna Kalczyńska
Fot. Instagram

Idealny model rodziny to...

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady