• km

Ile Beata Kozidrak zarobi na "Bingo Tour"? Kwota przyprawia o zawrót głowy...

Beata Kozidrak w czarnej sukience
Fot. ONS

Beata Kozidrak właśnie rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour". Artystka odwiedzi kilkanaście polskich miast, w których będzie można usłyszeć zarówno dobrze znane i lubiane przeboje Bajmu, jak i nowe hity, jak np. "Bingo". To właśnie od nazwy nowego singla, wzięła swoją nazwę cała trasa koncertowa gwiazdy i jej zespołu.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Nie będzie filmu o Beacie Kozidrak! Dlaczego? Zdradza sama wokalistka!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Ile zarabia Beata Kozidrak?

"Bingo Tour" to spektakularny powrót znanej artystki na scenę. Beata Kozidrak, mimo pewnych problemów w jej życiu osobistym, nadal jest w szczytowej formie. W ramach trasy koncertowej artystka zagra aż trzydzieści koncertów.

Jak donosi "Fakt", za jeden wystąp gwiazda inkasuje około 50 tysięcy złotych, zatem po zakończeniu trasy, konto Beaty Kozidrak powiększy się o kwotę 1,5 miliona złotych!

To imponujący wynik! Jednak emocje, których diwa i jej zespół dostarczają podczas koncertów są absolutnie bezcenne! Trasę rozpoczął walentynkowy koncert w Warszawie - gwiazda pokazała klasę. Kolejne koncerty zapowiadają równie atrakcyjnie!

 

Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu.

 

Beata Kozidrak rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour".

Beata Kozidrak na koncercie walentynkowym w Warszawie

 

Artystka zarobi fortunę na koncertach.

Beata Kozidrak w sukni

Wybierzesz się na koncert Beaty Kozidrak?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady