• KK

Joanna Horodyńska i Maja Sablewska w identycznych kozakach na pokazie La Manii. Która dobrała do nich fajniejszą stylizację? ZAGŁOSUJ!

Stylowy pojedynek gwiazd! Na wczorajszym pokazie marki La Mania nie mogło zabraknąć modowych ekspertek, czyli Joanny Horodyńskiej i Mai Sablewskiej. Panie wybrały stylizacje prosto z wybiegu, punktem wspólnym były srebrne buty. Która wyglądała lepiej w długich kozakach? Do tej pory to Maja i Joanna oceniały i stylizowały innych, teraz to Wy możecie ocenić ich modowy wybór!

 

Joanna Horodyńska pokazała się w najnowszej stylizacji La Manii. Stylistka i modelka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w szarym golfie z długimi srebrnymi nitkami. Look prowadzącej "Gwiazdy na dywaniku" uzupełniły metaliczne długie kozaki Badura, stworzone specjalnie dla marki stworzonej przez Joannę Przetakiewicz.

 

W identycznych kozakach zaprezentowała się również Maja Sablewska. Była menadżerka gwiazd podobnie jak Joanna Horodyńska wybrała kreację z najnowszej kolekcji La Manii. Maja zdecydowała się założyć niebieską, welurową sukienkę z rozcięciami na ramionach.

 

Która gwiazda Waszym zdaniem wyglądała lepiej? Joanna Horodyńska czy Maja Sablewska? ZAGŁOSUJ!

 

Zobacz także: Plejada gwiazd na pokazie najnowszej kolekcji La Manii! ZDJĘCIA

 

Joanna Horodyńska.

Joanna Horodyńska w srebrnych kozakach
Fot. ONS

 

Maja Sablewska.

Maja Sablewska w srebrnych kozakach
Fot. ONS


Może Cię również zainteresować:

Maja Sablewska ocenia karierę Michała Szpaka. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje