• KK

Honorata Skarbek pozbyła się największego kompleksu? Gwiazda pokazała seksowne zdjęcie!

Honorata Skarbek pochwaliła się nogami na Instagramie
Fot. Instagram

Honorata Skarbek pokonała swoje kompleksy? Gwiazda jeszcze kilka miesięcy temu przyznała, że walczy z wagą, a przede wszystkim chciałaby pozbyć się "masywnych ud". Piosenkarka na swojej stronie internetowej honorata-skarbek.com opisywała nawet jak walczy ze swoimi kompleksami. Piosenkarka zgłosiła się do jednej z prywatnych klinik, która zajmuje się medycyną zdrowego stylu życia. Artystka rzeczywiście schudła wówczas kilka kilogramów, jednak wygląd ud według Skarbek wciąż pozostawiał wiele do życzenia.

Niestety, uda zmniejszyły mi się tylko o 0,5 cm, ale myślę, że ktoś po prostu rzucił na nie klątwę i zostały zaklęte :D - żartowała Honorata Skarbek.

Dzisiaj wszystko wskazuje na to, że Honorata Skarbek pozbyła się swojego kompleksu. Piosenkarka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swoje nogi. Jej fani są zachwyceni! Pod fotką na Instagramie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Ale idealnie nogi

Mega seksi laska

Idealnaaa!

Zgadzamy się z opinią internautów! Naszym zdaniem Honorata Skarbek wygląda świetnie!

 

Zobacz także: Honorata Skarbek wspomina swój debiut dokładnie 5 lat temu. A my pytamy- Zmieniła się od początku kariery? SONDA

 

Honorata Skarbek pokazała seksowne zdjęcie w sieci.

Piosenkarka już nie wstydzi się swoich nóg.

Może Cię również zainteresować:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Honorata Skarbek zaśpiewa wielki hit - "Bring Me To Life"! Wygra?

Źródło: mat. prasowe

Fajnie wygląda?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje