Wybierz Hit Roku 2018 - plebiscyt roku magazynu "Party" i portalu Party.pl! Zostało kilka godzin do końca!

 

Kolejny dzień, kolejny plebiscyt! Tym razem głosujemy na HIT ROKU 2018 portalu Party.pl i magazynu "Party" (przypominamy - trwa oddzielne głosowanie na hit lata 2018).  Na naszej wielkiej gali w październiku wręczymy statuetkę dla wykonawcy, który Waszymi głosami wyśpiewał przebój 2018 roku. Kto to będzie? 

 

HIT ROKU 2018 - NOMINACJE
Cleo - "Łowcy Gwiazd"
Sławomir - "Miłość w Zakopanem"
Taconafide - "Tamagtochi"
Lanberry & Feel - "Gotowi na wszystko"
Dawid Kwiatkowski - "Jesteś"
Dawid Podsiadło - "Małomiasteczkowy"

 

 

Sylwetki nominowanych oraz nasze uzasadnienie - pod głosowaniem! Wielka gala "Party" i "Party.pl" już w październiku! Głosuj na swoich ulubieńców. A już niedługo ujawnimy kolejne kategorie! 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

 

„Łowcy gwiazd”

Hit Cleo doczekał się 44 mln odsłon na YouTubie, nieźle radził sobie też na radiowych listach przebojów. Czy zasługuje na miano piosenki roku?

 

 

„Miłość w Zakopanem” 

Niewiarygodne 168 mln odsłon na YouTubie i absolutny szał na wszystkich festiwalach. Sławomir podbił Polskę. Czy wasze serca też?

 

 

 „Małomiasteczkowy”

Król list przebojów i zestawień sprzedażowych Dawid Podsiadło wylansował kolejny megahit! 10 mln odsłon na YouTubie, pierwsze miejsce na listach RMF i Trójki. Czy zyska też i wasz aplauz?

 

 „Tamagotchi”

Taconafide, czyli kolaboracja raperów Taco Hemingwaya i Quebonafide, zaowocowało hitem, który na YouTubie wyświetlono już 54 mln razy!     

 

 

 „Gotowi na wszystko”

Hit Lanberry i grupy Feel, nagrany na potrzeby filmu „Gotowi na wszystko”, doszedł do pierwszego miejsca na liście RMF FM i Airplay Chart. 

 

 „Jesteś”

Przebojowa ballada Dawida Kwiatkowskiego została odtworzona 10 mln razy w portalu YouTube i nieźle radziła sobie na antenach Eski oraz lokalnych stacji radiowych.   

 

 


Może Cię również zainteresować:

Czy Taco Hemingway i Quebo mają do siebie dystans? To nagranie mogło im się nie spodobać...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje