Wybierz z nami HIT ROKU 2017! Farna i Dąbrowska w czołówce! Która wygra? Dziś ostatni dzień głosowania!

 

Czas na kolejną kategorią w wielkim plebiscycie Party.pl - tym razem wybieramy polski HIT ROKU 2017! Wybór 6 piosenek był baaardzo trudny, w końcu na listach przebojów było ich mnóstwo. Wybraliśmy jednak te, które zajmowały na nich najwyższe miejsca, a także cieszyły się wielką popularnością w sieci i w telewizji. Oto nominowane piosenki:

KAYAH - PO CO

EWA FARNA - BUMERANG

GRZEGORZ HYŻY - O PANI

ANIA DĄBROWSKA - PORADY NA ZDRADY

NATALIA SZROEDER - ZAMIENIĘ CIĘ

MONIKA LEWCZUK & ANTEK SMYKIEWICZ - BIEGNĘ

 

Poniżej możecie posłuchać wszystkich nominowanych piosenek. Niech wygra najlepsza ;)

Głosowanie potrwa do 31.12 do godziny 23:59! Czas start.

Zobacz także:

 

KAYAH - PO CO

Kayah jak już nagrywa radiowy singiel, to wiadomo, że będzie to wielki hit! Nie inaczej było tym razem z utworem "Po Co". Nogi aż same rwą się do tańca!

 

EWA FARNA - BUMERANG

Bum bum, bumerang, wraca bumerang - przyznajcie się - zanuciliście to od razu? :) My również! "Bumerang" mocno się wkręca, więc dlatego zasłużył na hit roku zdecydowanie! 

 

GRZEGORZ HYŻY - O PANI

O Pani! Jaki to był i jest i będzie wielki hit! A jaki teledysk seksowny. Grzesiek w tym roku zafundował nam hitową płytę, ale "O Pani" wyróżniało się szczególnie! Brawo :)

 

ANIA DĄBROWSKA - PORADY NA ZDRADY

Włączasz Zetkę - Ania, RMF FM - Ania, WAWĘ - Ania, Eskę - Ania, itd itp... :) "Porady na zdrady" nie schodziły z list przebojów przez ładnych kilka tygodni. Ale nie ma co się dziwić, Ania Dąbrowska wie, jak stworzyć potężny przebój. 

 

NATALIA SZROEDER - ZAMIENIĘ CIĘ

Zmysłowa, piękna, czarująca - taka jest właśnie Natalia Szroeder w balladzie "Zamienię Cię". Moglibyśmy ją chwalić tak bez końca... ;)

 

MONIKA LEWCZUK & ANTEK SMYKIEWICZ - BIEGNĘ

Tak młodzi, a jacy zdolni! Antek i Monika stworzyli wielki taneczny hit, a więc nominacja dla nich była oczywista ;) Wygrają?


Może Cię również zainteresować:

Oto największe hity roku 2017! Przy którym będziecie bawić się w Sylwestra? :)

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady