Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

W Hollywood nie mówi się o niczym innym jak o aferze seksualnej z udziałem wpływowego producenta i znanych aktorek. Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette przyznały, że Harvey Weinstein, jeden z najbardziej wpływowych producentów filmowych i telewizyjnych Hollywood, molestował je seksualnie. Tak przynajmniej twierdzi gazeta "New York Times", która przeprowadziła swoje śledztwo i ujawniła, co robił Weinstein przez lata. Podobno molestowane aktorki przesłały swoje oświadczenia do NYT potwierdzając zarzuty pod adresem producenta. Weinstein miał molestować przez ponad dekadę wiele kobiet, a potem płacił im za milczenie.

 

Producent takich hitów jak "Pulp Fiction", "Seks, kłamstwa i kasety wideo", "Artysta" nie przyznaje się do tych zarzutów i zapowiada gazecie proces. Jednak zarząd założonej między innymi przez niego firmy producenckiej The Weinstein Company zdecydował o zwolnieniu Weinsteina ze skutkiem natychmiastowym. A jego żona ogłosiła separację!

 

Szczegóły afery ze znanymi aktorkami i polski akcent dotyczący Harveya Weinsteina znajdziesz w naszym filmiku.

 

Zobacz także: „Moje serce pękło, kiedy dowiedziałam się o wszystkich kobietach”. Georgina Chapman postanowiła opuścić męża, Harveya Weinsteina!

 

Georgina Chapman opuściła meża.

Harvey Weinstein z żoną

 

Pamiętacie wizytę Harveya Weinsteina w Polsce?

Harvey Weinstein z Weroniką Rosati

Plebiscyt Party

Wierzysz, że Harvey Weinstein molestował gwiazdy w Hollywood?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje