• km

Kryzys w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki? "Czuje, że została zamknięta w złotej klatce"

Halina Mlynkova, Leszek Wronka
Fot. ONS

Halina Mlynkova i Leszek Wronka przechodzą kryzys? Takie informacje pojawiły się na łamach "Faktu". Czyżby w związku jednej z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie pojawiły się problemy? Według doniesień tabloidu, powodem zakończenia sielanki małżeńskiej mają być... pieniądze. Jak to możliwe? Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

 

Leszek Wronka, który jest znanym producentem muzycznym, niedawno miał zakończyć współpracę z piosenkarką Ewą Farną. Wpłynęło to na sytuację finansową małżonków. Ponoć Halina Mlynkova martwi się, bo sama nie może liczyć na wysokie wpływy finansowe. Niedawno zrezygnowała z prowadzenia muzycznego show TVP "The Voice of Poland", w którym jej miejsce zajęła Barbara Kurdej-Szatan.

Sama już nie zarabia kokosów. Obawia się, że mogą mieć problemy finansowe. Muzyka jej męża przestała się sprzedawać. A ona marzy o takim sukcesie, jaki odniosła z Brathankami. Halina czuje, że została zamknięta w złotej klatce.  - czytamy na łamach "Faktu".

Ile w tym prawdy? Odejście Haliny Mlynkovej z programu miało być spowodowane chęcią skupienia się na tworzeniu własnej muzyki. Zatem gwiazda z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Jesteśmy przekonani, że jej kolejne projekty z pewnością okażą się wielkim sukcesem.

 

Zobacz też: Halina Mlynkova dumna ze swojego IQ. Przebiła Dodę i jej wynik 156 IQ?!

 

Halina Mlynkova i Leszek Wronka przechodzą kryzys?

Halina Mlynkova i Leszek Wronka na Telekamerach 2016

Trudno nam w to uwierzyć! Małżonkowie stanowią bardzo utalentowaną i pracowitą parę.

Halina Mlynkova w białej bluzce i czerwonej spódnicy
Fot. ONS

Może Cię również zainteresować:

Mija rok od TeleKamer 2016, a w życiu najpiękniejszych par zmieniło się tak wiele!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Kryzys w małżeństwie zwiastuje rozwód?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady